08 Ocak 2015

İpana Yanıltıyor ve Zararımı Karşılamıyor

Diş lekeleri için 7 günde diş lekelerini %90 giderir denen diş macunundan aldım. değil 7 gün 2 ay kullandım. Lekeleri gidermek bir yana diş etlerime zarar verdi. Tedavi için 250 TL dişçi masrafım oldu. Durumu P&G müşteri hizmetlerine bildirdim. Ürünü kargo ile göndermemi istediler. Karşılığında da dalga geçer gibi iade ettiğim ürünün benzerini gönderdiler.250 TL dişçi masrafını kim ödeyecek dediğimde o bizi ilgilendirmez yanıtı aldım. Ben 250 TL dişçi masrafımın bir şekilde karşılanmasını istiyorum. Hem insanları leke çıkarmayan diş macunu ile yanıltıyor ve hem de zararımı karşılamıyorsunuz. Zararım karşılanmazsa bu işin peşini bırakmayacağım.

İskender 1.767 Okunma

Cevaplar

  • İskender09 Nisan 2015

    Bana sürekli aldığım diş macununun benzerini göndermeyi kesin. Sizi gümrük ve ticaret bakanlığına şikayet ettim. Daha sağlık ve diğer ilgili kurumlara da şikayet edeceğim ve bu işin peşini bırakmayacağım. Bu sefer sert kayaya çarptınız. Sizi rezil edeceğim bunu bilin.

  • İskender23 Ocak 2015

    Kendilerini gümrük ve ticaret bakanlığına da şikayet ettim. Sonucu bekliyorum. Daha sonra sağlık bakanlığına da şikayet edeceğim.

  • İskender12 Ocak 2015

    Ne ilgilendiler nede sordular. Umurlarında bile değil. Siz siz olun ipana ürünlerinden uzak durun. Hem ürünlerle ilgili yanıltıyorlar hemde diş etleriniz maf oluyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön