Investaz ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İnvestaz Para Çekme İşlemini Onaylamıyor

21.123
Zülhan
Zülhan 02 Kasım 2020 17:57
İnvestaz Para Çekme İşlemini Onaylamıyor
İnvestaz Para Çekme İşlemini Onaylamıyor
İnvestaz Para Çekme İşlemini Onaylamıyor

Yaklaşık 10 gün önce Investaz ile yatırım hesap açtım. Rakip hiçbir firmada böyle bir prosedür olmamasına rağmen Foreks deneme hesabı başlangıcı için hesaba 10bin dolar fonlama yapmamı istediler ve ben de SPK ® lisanslı kpca firma diye güvenip yaptım. Bana hiçbir kazanç sağlamamasına rağmen mevduatım 1 haftadır kendilerinde. Dün de tl hesabıma havale ile 10bin tl yolladım bu sabah borsada işlem yapabilmek için ama defalarca aramama kayır açmama rağmen 5 saat boyunca dakikalar içinde hesaplarına yatmış olan bakiyemi hesabıma aktarmadılar ve kullanmama izin vermediler. 

Böyle bir sorun yaşadıktan sonra da tl bakiyemi çekmek istedim gün boyu telefonlara maillere cevap vermediler. Kavga dövüş 10 bin tl mi aldım. 10 bin USD ise yine iptal ettiler ve şu an yeni talep oluşturmama da izin vermiyorlar. Nasıl SPK lisansı aldığına şüphe ettiğim. İllegal bahis sitesinde hallice bir danışmanlık firması. Paranızı yaptırmanız için elinden gelen her şeyi yapıyorlar binlerce kez arıyorlar ama hizmet kalitesi düşüklüğü sebebiyle çekmek istediğinizde telefonlara dahi çıkmıyorlar. Yarın da mevduatımı iade etmezlerse haklarında suç duyurusunda bulunacağım.

Zülhan
Zülhan02 Kasım 2020 18:03

Üstelik günlük anlık masrafsız para çekme diye her yerde reklam etmelerine rağmen bana hiçbir kazanç dahi sağlamamış oldukları tl mevduatımdan BDDK yasal havale ücreti 1 TL EFT ücretü 2 TL iken 8 TL masraf aldılar. Bakalım yarın 10 gündür işlettikleri ve bana hiçbir kazanç sağlamadıkları 10bin USD imden ne kadar kesinti yapacaklar. 

Benzer Şikayetler

profile
253
02 Mayıs

Investaz Müşteri Temsilcilerinden Şikayetçiyim!

Investaz bir buçuk ay önce hesap açtım, 10 binde 1 diyerek yüksek miktarlarda komisyonla işlem açtırdılar. 10 binde 10'larla düzelteceklerini söylediler. Ay sonunda hiçbir ilgilenen yoktu, 15 gün sonraya atıp oyalıyorlardı. Gün içinde VİOP'ta teminat tamamlaması gerekiyordu. Para gönderdim ama hesab...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Mustafa
Mustafa
 

Fx Pro dan şaşmayın

Aziz
Aziz
 

Nasılsa kaybedeceksiniz. O yüzden para çekimini engellemeye çalışıyorlar. İşlem yapman için. Kumarda kasa kazanır her zaman