İnternetim Yok Ama Superonline'da Çözüm de Yok!

Hasan U. |

Başka bir firmadan Superonline'a 24 aylık taahhüt ile geçiş yaptım. Hattım 12.12.2013 tarihinde hattım taşındıktan sonra internet gitti .İnternetin hiçbir şekilde kesilmeyeceğinin garantisi verilmişti .Fakat 2 gündür internete bağlanamıyoruz. Modemin internet ışığı yanmıyor. Defalarca arıza kaydı oluşturuldu fakat ne geri dönüş yaşandı ne de çözüm sağlandı. Modem ayarlarına giriş yapamıyoruz. Superonline'ın kullanıcı panelinden şifre işlemleri vs hiçbir işlem yapılamıyor.

Bu mu kesintisiz hizmet anlayışı? Bugün Müşteri Hizmetlerini 22:35'te bir kez daha aradım. Ekran iyileştirilmesi yapıldığı için işlemleri görüntüleyemiyorlarmış. Sen ilk önce altyapını iyileştir. Hattım yarına kadar düzelmezse iptal edeceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan U.
  13 Ocak
  19:08

  internetimin iptali için yazmış olduğum form için farklı zamanlarda 5 farklı yerden faks gönderilmeye çalışıldı. Hiçbirinde numaraya faks gönderilemedi. Faks numarasında sorun var. Ayrıca abone formunda abonenin imzası olmadan aboneliği açtıran bu firma aboneliği kapattırmamak ve fatura çıkmasını sağlamak adına her türlü zorluğu çıkartmaktadır. İnternetimin iptali için her türlü gerek sözel gerek yazı olarak bildirmeme rağmen internet aboneliğimi iptal etmiyorlar. İmzam olmadan aboneliğimi açtıran bu firmaya; yasal yol olan mahkeme ile mağdur bırakıldığım için tazminat davası açılacaktır.

 • 14 Aralık
  12:49

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE