18 Ekim 2016

İnternet Üzerinden Ek Hesapla Alışveriş Yapılamıyor!

Ek hesabı kapatmak istediğimizde kırk takla atan ek hesap kapatma işlemi şubeden yapılıyor deyip müşteriyi zora sokan İş Bankası, internet alışverişlerinde ek hesap kullanımına izin vermiyor. Sebep nedir diye sorunca müşteri hizmetleri cevap veremiyor?

Gökhan 951 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 24 Ekim 2016

    Buraya yazdığım şikayet ile ilgili İşbankası herhangi bir çözüm üretememiştir. Artık bana dönüş bile yapmıyorlar.

  • Gökhan 19 Ekim 2016

    Daha kendi işleyişlerinden haberleri yok. Müşteri hizmetleri internet alışverişlerinde ek hesap kullanılamaz diyor. Buraya yazdıktan sonra bana gönderdikleri mailde bunun tam tersini söyleyip, yok ek hesabınızın bakiyesi yetersizdir yok güvenlik mesajının gönderildiği telefon numarası yanlıştır deyip konuyu başka yerlere çekip insanı salak yerine koymaya çalışıyorlar. Benim ek hesabımdan haberim var. Ayrıca telefon numaram güncel!

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön