07 Ekim 2013

İnternet Üzerinden Çalışan İnsanlarız Ve TTNET Bağlantımızı Yapmıyor!

Arkadaşlar tam 20 küsur gün önce internet, telefon ve Tivibu için TTNET'e başvurdum. Eşimde bende internet üzerinden çalışıyoruz dolayısıyla inanılmaz bir kayıp söz konusu. Kazanamadığım paradan hiç bahsetmeyeyim.

Hala da müşteri hizmetlerinden bir bilgi edinemiyoruz çünkü bize verilen süre taahhüt imzalanana kadar 8 iş günüydü. Kesinlikle ilgilenmiyorlar ve cevap verebilecek bir tane bile yetkili yok.
Yaklaşık 6-7 tane şikayet telefonunu otomatik gönderilen mesajlarla geçiştirdiler. Profesyonellikle alakaları yok.

Aslı 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön