Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İnternet Kutusu Telekom Haksız Kazanç Ve Fatura

profile
04 Haziran
270

İş yerime internet aldım, etiket ücretsiz bırakılıyor, 300 lira kurulum için gönderdim. Gelen ekip kabloyu bulamadı, kurulumu yapmadan gitti. Kurulum yapılamadığı halde 300 liraya el konuldu.

İnternet bağlantısı sağlanmadığı halde 1 MB bile kullanmadığım internet için 180 lira fatura kesildi. Kısacası kullanmadığım bir internet için 480 lira ödemiş oldum. Kurulum yapılmasa bile ekip geldiği için 300 lirayı geri yatıramazlarmış.

Almadığım hizmet için ücret istiyorlar. Üstüne fatura kesiyorlar. Ben de toplamda 3 tane olan aboneliklerimi şimdi iptal ediyorum.

profile
1 Destek

Benzer Şikayetler

İnternet Kutusu Telekom Evde İnternet Yok

profile
1 hafta önce
31

Yeter artık 10 gündür internet yok kimse ilgilenmiyor sürekli kayıt oluşturuyorlar gelen giden yok arıyorum yardım eden kimse yok dalga geçer gibi sürekli şu kaydı açtık bu kaydı açtık oyalıyorlar. Bu kadar kötü çalışan firma olamaz. İlgi sıfır yardım sıfır çözümleme zaten yok gerçekten bıktırdınız.

İnternet Kutusu Telekom İnternet Kurusu İnternet Hızındaki Aşırı Düşme

profile
3 hafta önce
86

İnternet Kutusu firmasından aldığım hizmette sürekli sorun yaşıyorum. İnternet hızında sürekli düşme oluyor. Özellikle akşam saatlerinde sitelere bağlanması bile neredeyse imkansız. Teknik servisine ulaşmak ciddi derecede zor. Ulaştığınız takdirde hiçbir zaman kalıcı çözüm üretemiyorlar. Aldığım hız...

1

İnternet Kutusu Telekom Bağlantı Sorunu İlgisiz Müşteri Temsilcisi

profile
3 hafta önce
73

Sürekli bağlantım kesiliyor. İsim yarım kalıyor 4 hafta boyunca her hafta başı aradım her seferinde temsilci ekip yönlendiriyoruz yok bildiriyoruz ne gelen var ne arayan soran. Sattıkları ürünün arkasında asla durmayan bir firma. Ayrıca modemleri düzgün çalışmıyor onun içinde modem satmaya çalışıyor...

İnternet Kutusu Telekom İnternetkutusu Verilen Hakkı Geri İstiyor.

profile
3 hafta önce
69

Verilen hakkı geri almak istiyorlar. İnternet kutusu firması 2023 Şubat ayında 12 aylık dönemi Eğer ki öderseniz. Eski fiyattan faturalandırılacaksınız dedi ben de tamam dedim. 10 tane arkadaşını getir kampanyasından faydalanabileceğim referansım vardı. Arkadaşlarımdan bir tanesi daha sonra bana 12 ...

İnternet Kutusu Telekom İnternetkutusu Verilen Hakkı Geri İstiyor.

İnternet Kutusu Telekom İnternet Bağlantısı Yok 3-4 Gündür

profile
3 hafta önce
59

İnternet kutusu sürekli kopuyor, bağlantı 4 gündür yok. Bağlantı kendilerine telefonla da ulaşılamıyor. Hiçbir yerden robota bağlamışlar telefonu, WhatsApp'ta yoklar, online olarak da yoklar. Kendilerini şikayet ediyorum, umarım buradan bir an önce çözüme kavuşur.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 42 sa 21 dk
Benzer Şikayet Yaz