Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

İnternet Kutusu Telekom Bağlantı Sorunu İlgisiz Müşteri Temsilcisi

profile
Murat.
30 Ağustos
73

Sürekli bağlantım kesiliyor. İsim yarım kalıyor 4 hafta boyunca her hafta başı aradım her seferinde temsilci ekip yönlendiriyoruz yok bildiriyoruz ne gelen var ne arayan soran. Sattıkları ürünün arkasında asla durmayan bir firma. Ayrıca modemleri düzgün çalışmıyor onun içinde modem satmaya çalışıyorlar.

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 49 sa 12 dk

Benzer Şikayetler

İnternet Kutusu Telekom İnternet Alamıyorum. Hız Yok.

profile
Abdullah
4 gün önce
1

Merhaba, net bir şekilde ifade etmek gerekirse, küçük firmaların iddialarına itibar etmemek gerekiyor. 'Yaparız, ederiz, hallederiz' gibi ifadelerle altyapı firmasının ve modemin özelliklerinden bahsedip duruyorlar. En kısa sürede Tüketici Mahkemesi'ne başvurmayı planlıyorum. Hız testi sonuçlarını g...

İnternet Kutusu Telekom İnternet Alamıyorum. Hız Yok.
1

İnternet Kutusu Telekom 5 Aydır Sorunlu İnternet Bağlantısı

profile
Muhammet
1 hafta önce
104

İnternet altyapısının sokakta olmaması nedeniyle, internet kutusu firması tarafından harika bir internet sağlayıcı olan uydu netimiz olduğu söylendi. Ancak 5 aydır düzgün çalışmıyor ve son 2 gündür tamamen internet bağlantısı yok. Kimse bu firma ile çalışmamalı. Ayrıca kendilerine göre yıllık taahhü...

1

İnternet Kutusu Telekom İnternet Hız Kopmalar

profile
Suleyman
1 hafta önce
43

**76064733 numaralı aboneyim, bir yıllık peşin ödediğimiz paramızla oldukça düşük internet hızı, kesintiler ve kopmalar yaşıyorum. Yemin ederim böyle bir şirket daha önce görmedim; ne müşteri hizmetlerine bağlanabiliyoruz ne de WhatsApp üzerinden cevap alabiliyoruz. Muhatap bulamıyorum.

İnternet Kutusu Telekom İnternet Bağlantısı Yok

profile
Güldane
1 hafta önce
65

Nedir benim sizden çektiğim? Her ay ödeme yapıyorum ama biz internet kullanamıyoruz. Son bir yıldır sorunsuz, normal bir şekilde internet kullanamadık. Arıyorum, cevap vermiyorsunuz. Sinir hastası olduk. Amacınız ne? Paramı alıyorsunuz, hakkını vermelisiniz. Yeter!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 49 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz