18 Ekim 2016

D-Smart Net İnternet Bağlayamama...

25 gün önce başvurduğum D-Smart internet + TV'de uydu alıcısı da arayan soran olmayınca kendi şubeden alıp bağladım ancak interneti halen bağlayamadılar sadece dedikleri 3 gün içinde 3 gün içinde bağlanacaktır. Bu kadar ilgisiz ve bir işi gerçekleştiremeyen başka bir firma daha yoktur sanırım. Fatura geldiğinde göreceğiz bakalım bağlayamadığınız internetin ücretini faturaya yansıtacak mısınız yoksa yansıtmayacak mısınız yansıtılması halinde Bir TL ödemeden üyelik iptali için tüketici hakları mahkemesi'ne başvuracağım hafta sonuna kadar bekleyeceğiz internet hizmeti gerçekleştirilmez ise iptal ettireceğim.

Berkay 126 Okunma

Cevaplar

  • Berkay 19 Ekim 2016

    Gün içinde arayıp 21 gün içinde internet baglayamadıkları için haber vermesen internet aboneliginin sadece TV aboneliğine donduruldugu ve tekrardan internet basvurusunda bulunmk gerektiği söylendi ne kadar ücret ödeyecegim ayda dendiğinde yeni sözleşme yapılacağı ve 68 lira seklinde gelecegi söylendi. Önceki sözleşmese 63 iken bağlayamadıgınız internetten sonra 68 TL'ye tekrar üyelik yaptırmak ve söZleşme imzalamak nedir ki yine baglayayıp baglayamayacagınız kesin daha degilken.

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön