04 Nisan 2013 #1724682

Intercity Araç Kiraladıktan Sonra İlgilenilmiyor!

İntercity'den 3 yıllığına 3 araç kiraladık. Her şeyde sözleşme geçerli diyorlar. Her zaman su üstüne çıkıyorlar. Aracın lastiği patladı yolda kaldık yol yardım istemek için aradım. Ne olduğunu sormadan lastik lafını duydukları gibi kullanıcı hatası, lastik hasarlarını biz karşılamıyoruz dediler. Yol yardımı alıp alamayacağımı sordum, ücretli olarak alabilirsiniz dedi. Peki ücreti ile alayım yeter ki işim görülsün dedim, bekleyin sizi yönlendireyim dedi. Telefonu servis elemanına yönlendirdi bekledim, şu anda yardımcı olacak kimse yok, mesaj bırakın diyen bir ses kaydı çıktı.

Kemal 2.205 Okunma

Cevaplar

 • Kemal19 Nisan 2013

  Sözleşmeyi imzalayan kişi Tuna Acar. Tarafınıza ulaşmış bildirimleri bir de bu şekilde arayın. Tarafınıza defalarca bildirimde bulunulmuş ama davranışlarınızın iyi niyetten uzak olduğu tarafımızca net bir şekilde anlaşılmıştır. Ben artık firmanızdan çözüm bulma umudumu kaybettim, tüketiciler bilinçlensin diye bunları yazıyorum. Her platformda da firmanızca bundan sonra başkalarının mağdur edilmemesi için gerekli bildirimlerde bulunacağım.

 • Intercity Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza ulaşmış olan hiç bir bildirim bulunmamaktadır. Hangi tarihte ne şekilde iletişime geçildiği konusunda bilgi verebilirseniz konuyu incelemek isteriz. Yapmış olduğunuz Sunmuş olduğumuz hizmetler veya bu hizmetlerin sunulma şekli ile alakalı geri bildirimlerinizi [email protected] adresine elektronik posta göndererek ya da (0216) 645 71 86 numaralı telefonumuzu arayarak bizlere iletebilirsiniz. (Müşteri geri bildirimlerin ele alınması süreçlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirmeyi http://www.intercityrentacar.com internet sitemizin İletişim başlığı altında bulunan Müşteri İlişkiler sayfasında bulabilirsiniz) Saygılarımızla, Intercity Rent A Car Müşteri İlişkileri Departmanı

 • Kemal18 Nisan 2013

  Herkesin görebileceği halka açık platformlarda kopyala yapıştır ile cevap verip, direkt iletişime geçildiğinde de yine yardımcı olmayan ticaret anlayışınızı kınıyorum.

 • Intercity Temsilcisi04 Nisan 2013

  Değerli Kullanıcımız, Öncelikle, yaşamış olduğunuzu ifade ettiğiniz durumdan dolayı duymuş olduğumuz üzüntüyü iletmek isteriz. Intercity olarak, iş ortaklarımızla istişarede bulunduğumuz tüm konularda çözüm odaklı hareket etmeyi kendimize görev edindiğimizi ve oluşabilecek tüm sıkıntıları sizlerle karşılıklı anlayış ve güven duygusu içerisinde çözmeye gayret ettiğimizi belirtmek isteriz. Ayrıca, sizlere ait işlemleri sonuçlandırırken sadece sözleşmeye göre değil mutlaka vicdani olarak da haklı olmamız prensibine göre hareket ettiğimizi belirtmek isteriz. Aracınıza ait bilgileri, aşağıda yer alan şekillerde tarafımıza iletiebilirseniz sorununuzu incelemekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız. İletişim Bilgilerimiz: Sunmuş olduğumuz hizmetler veya bu hizmetlerin sunulma şekli ile alakalı geri bildirimlerinizi [email protected] adresine elektronik posta göndererek ya da (0216) 645 71 86 numaralı telefonumuzu arayarak bizlere iletebilirsiniz. (Müşteri geri bildirimlerin ele alınması süreçlerimiz hakkında daha detaylı bilgilendirmeyi http://www.intercityrentacar.com internet sitemizin İletişim başlığı altında bulunan Müşteri İlişkiler sayfasında bulabilirsiniz) Intercity Rent A Car Müşteri İlişkileri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön