03 Şubat 2014 #2269171

İnter Spor Voit X-Bike Deluks Fabrika Çıkışlı Arızalı

2 hafta önce Voit X-Bike Deluks satın aldım. Birkaç kullanımdan sonra pedal çevirince ses gelmeye başladı. Servisi çağırdım ve bunun üretim hatası olduğunu, bazı ürünlerde olduğunu söyledi ve tamir etmek üzere bisikleti aldı. Kısa sürede yapacaklarını söyledi ki öyle de olmalı çünkü kendileri hatalı (kusurlu) ürünü üretmişler ve birde satmışlar.


Maalesef kısa sürede tamir edemediler. Kendi hatalı ürettikleri ürünü sattıkları için ben günlerce bisikletsiz kalacağım. Bu ürünü satın aldığım için çok pişmanım, paramı sokağa atmışım gibi hissediyorum. Bakalım yepyeni bisikletim tamirden ne zaman geri gelecek?

Selale 662 Okunma

Cevaplar

  • İnter Spor Temsilcisi03 Şubat 2014

    İzmir - Alsancak 'ta ikamet eden müşterimiz İzmir Bölge müdürlüğümüze bağlı teknik servis departmanımızı 28.01.2014 salı günü saat 17:35 'de arayarak, satın almış olduğu bisiklette ses olduğu şikayetini bildirmiş olup, 30.01.2014 günü de cihaz incelenmek üzere teknik personelimizce teknik servis istasyonumuza alınmıştır. Aradan sadece 1,5 gün geçmiştir. Cihazın garanti belgesinde onarım süresinin 20 işgünü olduğu yazmasına rağmen müşterimizin 1,5 günlük süreyi uzun bir süre olarak şikayet etmesi düşündürücüdür. Bu süre içerisinde cihaz incelenmiş ve kayışın aşınmış olduğu tespit edilmiş, merkez depomuzdan parça talebinde bulunulmuştur. Bugün gereksinim duyulan parça İzmir Bölge müdürlüğümüze kargo ile gönderilecek olup, Çarşamba günü müşterimizin cihazı kendilerine sağlıklı çalışır halde teslim edilecektir. Bilgilerinize Ahmet Kalayoğlu İnter Spor Dış Tic. A.Ş. Teknik Müdür

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön