09 Ağustos
Yorum Yap
#10768234

İnter Spor Voit Ücret Talep Ediyor, Bant Kayıyor

Satın almış olduğum Voit Balance Plus 2,5hp Motorlu, masajlı, eğimli, koşu bandım bant ayarını sürekli servis tarafından anlatıldığı gibi düzgün yapmamıza rağmen bant sürekli kayıyor. Koşu bandında yürümeye başladıktan 10 dakika sonra bant kaymaya başlıyor ve bant sıkışıyor. Bant sağa sola taraflara doğru kayıyor. Servis kendileri tarafından ayarlanmasının ücrete tabii olduğunu bildirdi ama bir kez bile yürümeye dayanmıyor hemen kaymaya başlıyor. Voit'in kurumsallığına uygun değil bu ücret isteme politikası satın almamızın üzerinden 4 ay geçti ürün sorunlu Teknik servisi aradığımda ayar yapılacağını anlatıyorlar yapıyorum kendileri yaparsa ücret talep ediyorlar.


Kullanıcı hatası olarak hiçbir şey yok. 4 aylık süre zarfında genellikle tedavi için hastanede olduğumuzdan dolayı çok az kullanıldı. Garanti kapsamında tüm arızaların ve bant kaymasının ücretsiz servis tarafından yapılmasını giderilmesini talep ediyor. Ücret talep edildiği takdirde yasal hukuki yollara başvuracağımı bildiriyorum. Voit hakkında İnter Spor çözüm için yardımcı olmuyor.


Engelli çocuğumuz için aldık bu cihazı kullanamıyoruz. Şu anda ücret talep ediyorlar. Garantili cihaza kullanıcı hatası değil. Tüketici Hakem Heyeti'ne diğer sizleri denetleyici mekanizmaya yasal başvuru yapacağım mağdurum 40 TL verecek gücüm yok hastam var benim çocuğum fizik tedavi alıyor.


Engelli benim veya bandı çıkardığımız kullanan çocuğumun bir hatası yok sürekli sağa sola kayıyor ve bant dökülüyor ufanıyor sürtündükçe 4 aylık garantili makine servisin zorla kısmen bana telefonda bilgi vererek anlattıkları gibi alyan vidaları saat yönünde sıkıp gevşettim ayarlanmadı hiçbir şekilde sorun çözülmüyor. Mağdurum, yardım istiyorum. Ücretsiz garanti kapsamında tamir istiyorum.

Ahmet 1.285 Okunma

Cevaplar

  • İnter Spor Temsilcisi10 Ağustos

    Merhaba, müşterimizin anlatmış olduğu bilgiler doğrultusunda ücretsiz hizmet vermek için gerekli yönlendirmeler yapılmıştır. Bant ayarı uygulamalı olarak gösterilecek ve cihazdan kaynaklanan sorun var ise gerekli düzeltmeler yapılıp müşterimizin kullanımına sunulacaktır. Saygılarımızla. Ahmet Buğatekin Teknik Müdür . yrd.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler