25 Haziran 2015

İnter Spor Voit Servis Sorumsuzluğu!

Aslında Voit firması için şikayet yazacaktım ancak yetkili servis İnter Spor d. t. görünce buraya yazdım. Şubatta Voit Techfit kondisyon bisikleti aldım. Pedal kısmından tıkırtı gelince Uşak servisini aradım. Hastası olduğunu ve önümüzde ki hafta ilgilenebileceğini söyledi.


Bugün gittiğimde ise eve geldiğinde ortalığın dağılacağını işin uzun süreceğini söyledi. Arabası olmadığını servise benim getirmem gerektiğini söyledi. Yetkili Satıcı Keskinler'e gidip durumu anlattım. Araba tahsis edip servisin arabalarını kullanabileceğini söylediler. Tekrar servise uğradım. Kendisinin gidemeyeceğini yetkili satıcı gidecekse bana getirsin dedi.

Özkandemet 846 Okunma

Cevaplar

 • Özkandemet'in Teşekkür Mesajı02 Temmuz 2015

  Sorun kısa sürede çözümlendi. İlginiz için teşekkür ederim.

 • Özkandemet25 Haziran 2015

  Ahmet Bey, öncelikle ilginize teşekkür ederim. Uşak servisi saat 18:10 itibariyle ürünü inceleyerek götürdü. Umarım sorunsuz bir tamir süreci olur.

 • İnter Spor Temsilcisi25 Haziran 2015

  Sayın, Özkan D. bey, Şikayetiniz üzerine Uşak servisimizle irtibat kurdum. Yarın 18:00 gibi adresinize gelerek cihazınızla ilgili sorun için servis hizmeti verecektir. Bugün bunu bildirmek için sizinle irtibat kurmuş olacaktır. Herhangi bir olumsuz gelişme olduğunda lütfen bildiriniz. Ahmet Kalayoğlu İnter Spor Dış Ticaret A.Ş. Teknik Müdür

 • İnter Spor Temsilcisi25 Haziran 2015

  Sayın, Özkan Bey, Konuyu bildirdiğiniz için teşekkür ederim. Uşak servisimizle ilgili bu durumu hemen araştırmaya başlıyorum. Mağduriyetinizi çok kısa sürede gidereceğimizi bilmenizi isteriz. Ahmet Kalayoğlu Teknik Müdür İnter Spor Dış Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön