20 Ocak 2014 #2246040

İnter Spor Montaj İçin 5 Gün Sonraya Gün Verdi

İnter Spor'tan internet üzerinden Dynamic 240M V3 Masajlı Koşu Bandı satın aldım. Montaj için 5 gün sonrasına randevu verdiler. İstanbul içinde yaşamama rağmen 5 gün sonrasına randevu verilmesi çok fazla.

Bilal 621 Okunma

Cevaplar

 • İnter Spor Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sayın Bilal Çoban, Koşu bandını kuran teknisyenimizin, bisikleti hediye olduğu için kurmaması gibi seçim hakkı yoktur. Onu da kurmakla mükelleftir. Burada yanlış bir anlaşılma olduğu kanısındayım. Gelen teknisyenim ve firmam adına özür dilerim.

 • Bilal25 Ocak 2014

  Montaj süresinin uzunluğuna ilişkin şikayetim üzerine yetkililer temasa geçerek daha öne aldılar. Fazla beklemem gerekmedi. Bu sebeple teşekkür ederim. Almış olduğum koşu bandının yanında hediye bisiklet vardı. Bisiklet hediye olduğu için kurulumu gerçekleştirilmedi. Montajcının belki 5 dakikasını bile almayacak birşeyden dolayı bence müşteri memnuniyeti bu kadar göz ardı edilmemeli. Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Saygılar.

 • Bilal'ın Teşekkür Mesajı20 Ocak 2014

  Çarşamba uygundur, sizden haber bekliyorum. Teşekkür ederim

 • İnter Spor Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli müşterimiz, Öncelikle firmamızın ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin gibi diğer müşterilerimiz de firmamız için ayrıcalıklı müşterilerimizdir. Ürünlerimize olan aşırı rağbet, satış sonrası servis hizmeti veren mobil servis ekiplerimizin iş kapasitelerini aştığı için maalesef 5 gün sonrasına varan randevular verme zorunluluğu duymaktayız. Cihazlarımızın kurulumu içerisindeki Kullanım Kılavuzlarındaki adım adım montaj kısımlarında anlatıldığı için, bazı müşterilerimiz montajlarını kendileri yapmaktadır. Bu müşterilerimize biz teşekkür ederken aynı zamanda da birer hediye gönderiyoruz. Randevu verdiğimiz ve montajlarını kendileri yapan müşterilerimizden bize geri dönüş olduğunda, bulundukları bölgeler için boşluk oluşabilmektedir. Böyle durumda daha sonraya verilen randevulardan öne çekmemiz olabilmektedir. Size verilen randevu tarihi 24.01.2014 Cuma günüdür. Ancak, Çarşamba gününde (22.01.2014) Şişli civarında bir müşterimiz kendi montajını yaparak randevusunu iptal etmiştir. İsterseniz, sizin cihazlarınızın (Koşu Bandı ve Bisiklet) montajlarını Çarşamba gününe çekebiliriz. Çarşamba sabahı 09:00 civarında montaj için gelecek olan teknisyenimiz sizi arayarak hangi saatler aralığında adresinize geleceğinin bilgisini ayrıca verecektir. Çarşamba günü sizin için uygun ise lütfen bildiriniz. Saygılarımızla Ahmet Kalayoğlu Teknik Müdür

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön