27 Şubat 2013

İnter Spor Kusurlu Ürün Geldi!

Hepsiburada.com üzerinden aldığım Dynamic 240M-Gold Masaj Fonksiyonlu 2.0 Hp Motorlu Koşu Bandı + Dynamic R80 Kondisyon Bisikleti + Terleme Eşofmanı + Twister Hediyeli adlı ürün kurulumunu kendim yaptım. fakat üründe çatlaklıklar vardı mail olarak bildirdiğim halde kimse dönmedi.


Koşu bandımın ürün panelinin sağ tarafında kabarıklık ve çizikler var ayrıca koşu bandı sol arka köşedeki üzerinde vidaları bulunan plastik çatlak şekilde geldi. ayrıca da koşu bandının üzerinde şerit şeklinde sağdan sola bir iz var sonuncusu çok önemli değil ama diğer iki sorunun düzeltilmesini talep ediyorum. cihazın seri nosu 725081 istenirse maille fotoları gönderebilirim.

Mehmet 625 Okunma

Cevaplar

  • İnter Spor Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli müşterimiz, Satın almış olduğunuz ürünü ithal eden ve Türkiye genelinde satış sonrası servis hizmetlerini firmamız İnter Spor Dış Tic. A.Ş. yerine getirmektedir. Cihazınızın sevkiyatı, satın almış olduğunuz internet firması tarafından yapılmıştır. Belirtmiş olduğunuz hasarlar da muhtemelen nakliye esnasında oluşmuştur. Ancak, tüm servis hizmetlerini firmamız vermektedir. Bu nedenle tüm teknik destek hizmetleri firmamızca verilecektir. Size teslim edilen cihazdaki kusurları mail ile hangi firmaya bildirdiniz bilemiyoruz. Bu nedenle size bugüne kadar yardımcı olamamıştık. Çözüm olarak iki önerimiz olacaktır. 1. Eğer, sizce hasarlı veya kusurlu olduğunu belirtiğiniz kısımları fotoğraflayarak bize bildirebilirseniz, parçaların yenisini size gönderebiliriz. Ancak, parçaları değiştirip değiştiremeyeceğinizi bilemiyoruz. 2. Bize açık adresinizi bildirebilirseniz adresinize yetkili servisimizi yönlendiririz, gerekli tetkikleri yapar ve ihtiyaç duyulan parçaların da değişimini gerçekleştirir. Bu işlemlerin hiçbiri için servis bedeli talep edilmeyeceğini bilmenizi isteriz. Saygılarımızla Ahmet KALAYOĞLU Teknik Müdür (0216) 632 44 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön