19 Eylül 2013 #2021572

İnter Spor Hediye Ürünümü Göndermedi!

26.08.2013 tarihinde İnter Spor internet sitesi üzerinden yaptığım 239 liralık Adidas siparişimde gönderilecek olan hediye Adidas çanta gönderilmedi (hediye ürünün rengini bile seçmiştim sipariş sırasında).


Defalarca aradım. İlgili yerlere iletileceği söylendi ama geri dönüş olmadı. Ayrıca böyle kurumsal bir şirketin iletişim numaralarından derdinizi anlatmak, hatta telefonlarınıza cevap verecek birilerini bulmak bile çok güç. Çoğunlukla telefonlarınıza çıkan birileri olmuyor.

Fatih 180 Okunma

Cevaplar

  • Fatih21 Eylül 2013

    26.08.2013 tarihinde İntersport internet sitesi üzerinden yaptığım 239 liralık Adidas siparişimde gönderilecek olan hediye Adidas çanta gönderilmedi (hediye ürünün rengini bile seçmiştim sipariş sırasında). Defalarca aradım. İlgili yerlere iletileceği söylendi ama geri dönüş olmadı. Ayrıca böyle kurumsal bir şirketin iletişim numaralarından derdinizi anlatmak, hatta telefonlarınıza cevap verecek birilerini bulmak bile çok güç. Çoğunlukla telefonlarınıza çıkan birileri olmuyor.

  • Fatih20 Eylül 2013

    teşekkür ederim ama benim şikayetim intersport (atletik mağazacılık) ile ilgiliydi; belki şikayet.var belki de kendi klavyemde ki bi hatadan dolayı inter spor olarak algılanmış özür dilerim

  • İnter Spor Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın sikayetvar.com yetkilileri Firmamızın direkt internet satışı olmadığı gibi hediye Adidas çanta verdiğimiz bir ürünümüz ve kampanyamız bulunmamaktadır. Müşterimizin satın almış olduğu ürüne ait faturasını kontrol ederek satışı yapan firmanın adını teyit etmesini öneririz. Kendilerine yardımcı olabilme amacı ile firmamızın 0216 632 44 55 nolu telefonunu arayarak birebir görüşme yapabilirler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön