18 Ocak 2014

İnter Spor Servisi İlgilenmiyor.

08.01.2013 tarihinde İnter Spor'dan almış olduğum voit evo 1 markalı koşu bandımın gerekli bakımları yapıldığı ve fazla kullanılmadığı halde kısa sürede bandı deforme oldu. Bunun üzerine 17.12.2013 tarihinde servisi çağırdım ve motorunun sağlam olduğunu bandının değişmesi gerektiğini ve garanti kapsamında olmadığını bildirdi.

İtirazım üzerine müşteri bilgilendirme servisine dilekçe yazalım olumlu olumsuz cevap gelirse size geri dönüş yaparız dediler. 15 gün cevap gelmediği için 17.01.2014 tarihinde tekrardan aradım ve dilekçe yazılmadığını öğrendim. Bir yılı geçtiği için garanti kapsamında olmadığını 2 ay içinde olsaydı değişeceğini söylediler. Ben voit markasına güvenerek bu kadar para verip aldım. Şikayetçiyim.

Nural 470 Okunma

Cevaplar

  • İnter Spor Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz, 08.01.2013 tarihinde internet üzerinden satın almış olduğunuz koşu bandınızın montajı, 11.01.2013 tarihindeki bildiriminiz üzerine Antalya Merkez Yetkili servisimizce yapılmış ve montaj esnasında cihazın kolisinin içerisinden çıkan tüm ekipman tarafınıza teslim edilmişti. (Bkz. 12.01.2013 tarihli 544925 nolu Servis Raporu) Bu ekipman içerisinde cihazınızın Garanti Belgesi ile birlikte Kullanım Kılavuzu da bulunmakta idi. Kullanım kılavuzu içerisinde bandın ömrünün 12 - 15 ay arasında olduğu ve bu sürede değiştirilmesi tavsiyesi yazmaktadır. Garanti Belgesinin Garanti Kapsamına Girmeyen Hususlar bölümündeki 7.maddede ise "Aşınma parçaları garanti kapsamı dışındadır.(Bant, zemin, kayışlar ve halatlar)" yazmaktadır. Yani cihazınız garanti kapsamında olmakla birlikte aşınma parçası olan bant, garanti kapsamına girmemektedir. Yetkili servisimiz, firma merkezimize yapmış olduğu bildirim sonucu aldığı "Bant garanti kapsamına girmemekle birlikte eğer cihaz bir-iki aylık olsaydı garanti kapsamında değerlendirilebilirdi" cevabı üzerine tarafınıza bu bilgilendirmeyi yapmıştır. Bilgilerinize Saygılarımızla Ahmet Kalayoğlu Teknik Müdür

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön