16 Nisan 2013

İnter Spor Servis Ürünümü Onaramıyor!

Voit LC400 model bisiklet satın aldım. Batman Şahinler Voit Yetkili Servisi tarafından yapılan kurulumdan bir süre sonda LCD ekrandaki pillerin çok çabuk tükendiğini fark ettim ve durumu servise ilettim. Yetkili servis gelip ürünü söktü ve merkeze gönderdiğini belirtti.

Geri gelen üründe batarya kapağı eksik ve onarım yapılmamıştı. Tekrar gönderdim bu sefer de yine eksik kapağa ilave olarak ekranda ve etrafında birçok derin çizik ile teslim edilmeye çalışıldı! Yetkili servis sorumluluğun merkezde olduğunu ve kendilerinin bir şey yapamayacağını söyleyip geçiştiriyor ve çözüm sağlanamıyor!

Efkan 253 Okunma

Cevaplar

  • İnter Spor Temsilcisi20 Nisan 2013

    Merhaba, Siz değerli müşterilerimizin yetkili servislerimiz hakkında bize ilettiği bilgiler, bizim sizlere daha iyi hizmet sunabilmemize ışık tutan bilgilerdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederiz. Bu bilgileri kesinlikle göz önünde bulundurarak, yetkili servis konusunda farklı alternatifleri hazırlayacağımızı bilmenizi isteriz. Selamlarımla Ahmet Kalayoğlu Teknik Müdür

  • Efkan 20 Nisan 2013

    Firmanızın gösterdiği ilgiye teşekkür ederim ancak yetkili servisinizin ürünümü teslim edince bana saydığı hakaretler (çamura yattınız da değiştirdiniz, dürüst olun, vs. vs. vs.)olmasaydı süreçten memnun olacaktım. Keza size yemin edebilirim ki ürüne karşı ben ve eşim o kadar titiz insanlarız ki zerre kadar bir çizik dahi yok ve bisikletin yere düşme riski dahi yok ki çizilsin! Son bilgi, cihaz serviste zaten reftaki hurdaların arasından bana teslim edilmeye çalışıldığından alenen belliydi ki o süreçte çizilip hasar görmüştü. Voit merkezin tutumu gayet olumlu ve sevindiriciydi ancak haklı/mutlu müşteri düşüncesine uymayan cahil bir servisiniz var. Öyle ki, aynı cahil kafadan gitsem servis içinde birbirimizi yumruklayacak seviyeye geleğiz. Kiminle çalıştığınıza dikkat edin, zira çevremdeki kimseye bugün itibari ile batman özelinde Voit markasını asla önermem!

  • İnter Spor Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın müşterimiz, Şikayetinizin içeriğinde cihazın satın alım tarihi ile arıza tarihini belirtmemiş olduğunuzdan, ilk okuduğumda sanki çok kısa bir süre içerisinde bu durum oluşmuş gibi algılamıştım. Müşteri veri tabanımızda sizin adınızla tarama yapmış ve kayıt bulamamıştım. Daha sonra Batman servisimizden almış olduğum bilgi sonucu Funda A. adına kayıtlı olduğunu öğrendim. Bu isimle yaptığım aramada ise cihazınızın montajının 26.10.2011 tarihinde yapılmış olduğunu arızaya neden olarak göstediğiniz göstergenin pil bitirmesi konusu ise 1 yıl sonra 27.11.2012 tarihinde olmuştur. Servisimiz adresinize gelerek sorunu giderilen cihazın ekranını ve okuyucu kablosunu değiştirerek faal olarak teslim etmiştir. Bu işlem için 483889 nolu servis raporu tutulmuş ve müşteri yetkilisi Funda A. 'nın imzası alınmıştır. 16.04.2013 tarihinde tarafımıza iletilen şikayetinizde, garantisinin bitmesine 6 ay kalan cihazınızın göstergesinin onarım esnasında çizilmiş olduğunu ve pil kapağının olmadığını belirtmişsiniz. Bu bildiriminiz üzerine, firmamızın mutlak müşteri memnuniyeti düşüncesi doğrultusunda cihazınız için bugün yeni bir göstergenin tarafınıza gönderilmesi için Yedek Parça departmanımıza talimat verilmiştir. Bilgilerinize

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön