Dr. Süleyman A. Teşekkür Mesajı

Kemalettin Beyin şahsında Inter Sport a sorunumun çözümünde ki olumlu yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Dr. Süleyman A. Eskişehir

İnter Spor Kart Karışıklığı!

Dr. Süleyman A. |

Koşu bandım bozuldu. Servis gelip kartı alıp gitti bize de form bıraktılar. Ücreti hakkında bilgi vereceklerini ifade ettiler. Sonra eşimi arayıp tamir ettiklerini yarın takmak için geleceklerini ve 220 TL masrafı olduğunu ifade etmişler. Ben neden ücret konusunda bilgilendirmeden tamir ettiniz deyince hayır eşiniz yanlış anlamış biz fiyatı bildirdik isterseniz kartı iade edebileceklerini ifade ettiler. Kartı iade ettiler.

Servis formunu da alıp gitmişler. Kartı bağladığımda önceden e1 diye hata veren kart hiç çalışmıyordu. Firma kartın değişmediğini ifade etse de ben aynı kanaatte değilim. Çünkü kart hiç çalışmıyor.

Etiketler :

Firma Personel Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dr. Süleyman A.
  31 Ekim
  22:44

  Soruna yaklaşımlarından dolayı firma yetkililerine teşekkür ederim.

 • Dr. Süleyman A.
  31 Ekim
  15:37

  Kemalettin Beyin şahsında Inter Sport a sorunumun çözümünde ki olumlu yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Dr. Süleyman A. Eskişehir

 • 30 Ekim
  10:24

  Sayın Dr. S.Abacı
  Cihazınız için bugün size bir motor kontrol kartı göndereceğiz. Göndereceğimiz kartı kendi olanaklarınızla takamazsanız, lütfen bildiriniz adresinize servis teknisyeni yönlendirelim. Göndereceğimiz kart, test edilmiş olup çalışır durumdadır. Cihaza takıldığında (eğer herhangi bir başka arıza yoksa) cihaz çalışacaktır.

  Bilgilerinize
  Ahmet KALAYOĞLU
  Teknik Müdür

 • Dr. Süleyman A.
  13 Ekim
  14:51

  Sayın Ahmet Bey Öncelikle geç de olsa ilginize teşekkür ederim. Cihaz çalışmıyordu fakat e1 hatası veriyordu. Firmanın geri getirdiği kartı takdığımda ise kart hiç çalışmadı. e1 hatası dahi gözükmedi. Panel ışıkları hiç yanmadı.
  Dr. Süleyman Abacı

 • Dr. Süleyman A.
  13 Ekim
  10:55

  Evim Eskişehir merkezdedir. Sümer mahallesi cedide sokak

 • 12 Ekim
  15:45

  Sayın, Dr. S. Abacı

  Cihazınıza ait kart E1 hata kodu verirken çalışıyor muydu? Kartınızın başka bir cihaza ait kartla karışma olasılığı çok zayıf olsa da olabilir. Bu kartlar İstanbul Merkez Elektronik atölyemizde onarılmaktadır. Ben, buradaki kayıtlardan ve seri numaralarından giriş - çıkışları tekrar kontrol ederek size bilgi verebilirim.

  Bulunduğunuz adres Eskişehir merkeze kaç km. mesafededir? Bilgi verebilir misiniz, lütfen. Çünkü sizden talep edilen bedele göre şehir dışına yakın bir adreste olmanız gerekir.

  Saygılarımla

  Ahmet KALAYOĞLU
  İnter Spor Dış Tic. A.Ş.
  Teknik Müdür