İnter Spor Hatalı Ürün!

Figen K. |

01.06.2015 tarihinde almış olduğumuz 276706 fatura numaralı Nike spor ayakkabının toplamda 10 defa giyilmesine rağmen ayakkabının boğaz kısmında soyulmalar meydana gelmiştir. Aynı tarihte almış olduğumuz başka bir ayakkabı daha fazla giyilmesine rağmen herhangi bir deformasyona dahi uğramamıştır.
Konu ile ilgili İnter Spor firmasına müracaatta bulunmamıza rağmen kullanıcı hatası olduğunu ileri sürüp sattığı malın arkasında durmamıştır.
Ne yazıktır ki İnter Spor mağazasının kurumsallığı ve büyüklüğü sadece ürünü satana kadarmış.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Figen K.
  16 Ekim
  10:45

  01.06.2015 tarihinde almış olduğumuz 276706 fatura numaralı Nike spor ayakkabının toplamda 10 defa giyilmesine rağmen ayakkabının boğaz kısmında soyulmalar meydana gelmiştir. Aynı tarihte almış olduğumuz başka bir ayakkabı daha fazla giyilmesine rağmen herhangi bir deformasyona dahi uğramamıştır. Konu ile ilgili İntersport Atletik Mağazacılık ve Dış Tic. a. ş. Firmasına müracaatta bulunmamıza rağmen kullanıcı hatası olduğunu ileri sürüp sattığı malın arkasında durmamıştır. Ne yazıktır ki İntersport Atletic mağazasının kurumsallığı ve büyüklüğü sadece ürünü satana kadarmış.

 • 12 Ekim
  18:27

  Sorun değil. Bunu sıkça yaşıyoruz. Önemli olan haklı şikayetinizin doğru adrese ulaşmasıdır. Biz de bu gayret içerisindeyiz.

 • Figen K.
  12 Ekim
  18:25

  Yanlışlık için kusura bakmayın tüm bilgileri yazmamıza rağmen yanlışlık olmuş.

 • 06 Ekim
  10:17

  Sayın sikayetvr.com yetkilileri
  F. K. adlı şikayetçinin şikayet etmiş olduğu marka ürün firmamız İnter Spor Dış Ticaret A.Ş. 'nin ürünü olmadığı için, şikayet edilecek firma da bizim firmamız değildir.
  İsim benzerliği olan İnter Sport Mağazacılık olma olasılığı yüksektir. Lütfen şikayeti ilgili firmaya yönlendiriniz.