02 Ekim 2015

İnter Spor Hatalı Ürün!

01.06.2015 tarihinde almış olduğumuz 276706 fatura numaralı Nike spor ayakkabının toplamda 10 defa giyilmesine rağmen ayakkabının boğaz kısmında soyulmalar meydana gelmiştir. Aynı tarihte almış olduğumuz başka bir ayakkabı daha fazla giyilmesine rağmen herhangi bir deformasyona dahi uğramamıştır.
Konu ile ilgili İnter Spor firmasına müracaatta bulunmamıza rağmen kullanıcı hatası olduğunu ileri sürüp sattığı malın arkasında durmamıştır.
Ne yazıktır ki İnter Spor mağazasının kurumsallığı ve büyüklüğü sadece ürünü satana kadarmış.

Figen 611 Okunma

Cevaplar

 • Figen16 Ekim 2015

  01.06.2015 tarihinde almış olduğumuz 276706 fatura numaralı Nike spor ayakkabının toplamda 10 defa giyilmesine rağmen ayakkabının boğaz kısmında soyulmalar meydana gelmiştir. Aynı tarihte almış olduğumuz başka bir ayakkabı daha fazla giyilmesine rağmen herhangi bir deformasyona dahi uğramamıştır. Konu ile ilgili İntersport Atletik Mağazacılık ve Dış Tic. a. ş. Firmasına müracaatta bulunmamıza rağmen kullanıcı hatası olduğunu ileri sürüp sattığı malın arkasında durmamıştır. Ne yazıktır ki İntersport Atletic mağazasının kurumsallığı ve büyüklüğü sadece ürünü satana kadarmış.

 • İnter Spor Temsilcisi12 Ekim 2015

  Sorun değil. Bunu sıkça yaşıyoruz. Önemli olan haklı şikayetinizin doğru adrese ulaşmasıdır. Biz de bu gayret içerisindeyiz.

 • Figen12 Ekim 2015

  Yanlışlık için kusura bakmayın tüm bilgileri yazmamıza rağmen yanlışlık olmuş.

 • İnter Spor Temsilcisi06 Ekim 2015

  Sayın sikayetvr.com yetkilileri F. K. adlı şikayetçinin şikayet etmiş olduğu marka ürün firmamız İnter Spor Dış Ticaret A.Ş. 'nin ürünü olmadığı için, şikayet edilecek firma da bizim firmamız değildir. İsim benzerliği olan İnter Sport Mağazacılık olma olasılığı yüksektir. Lütfen şikayeti ilgili firmaya yönlendiriniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön