06 Temmuz 2015

İnter Partner Assistance Yol Yardım Aracımı Çekmeye Çalışırken Hasar Verdi.

Continental'den 4 adet lastik aldım ve yol yardım kazandım fakat gece saatlerinde lastiği patladı. Yol yardım aklıma geldi aradım geldiler gelen arkadaş tecrübesizdi, aracımı çekmeye çalıştı, patlak ön sol lastiğin altına kalas koyup o tarafı yükseltti aracı çekiciye yüklemeye çalışırken ön tamponun sol kısmını çizdi ve sonra zorlanmadan kalas fırladı panjur çatladı tampon esnedi. Adamı durdurdum sonra lastiği değiştiremiyor musunuz dedim bizde kroki aparatlar yok dedi, bende var diyip aletleri verdim değiştirdi ama gece karanlığında anlamadım krokiyi yanlış yerden vurup sol çamurluğu eğmiş [email protected] hasarlı yeri çektim çekici aracı çekmemiş dediler. Şikayetçiyim.

Oğuz 2.241 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz 20 Temmuz 2015

    Sn. Yetkili bu söyledikleriniz benim mağduriyetimi gidermiyor ben size mağdur olduğumu belirttim araştırıp doğru söyleyip söylemediğimi öğrenebilirsiniz ama siz araştırmak yerine çekiciyle görüşüp onların dediğine riayet ediyorsunuz. Suçlu suçunu kabul eder mi etse orada ederdi gecenin karanlığından sesini çıkarmadı bizde görmedik doğal olarak neyse fazla uzatmayacağım en son görüştüğümüzde inanmıyorsanız MOBESE kayıtlarına bakın demiştim biz bakamayız demiştiniz bence firmanız veya çekici şirketiniz işinde ehli değil ben mağdur oldum başkaları olmasın. Hakkımı helal etmiyorum ve kimseye de tavsiye etmeyeceğim biliniz.

  • İnter Partner Assistance Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Sn. Orhan ÇAM, 03.05.2015 tarihinde acil yardım birimine ulaşan lastik değişim talebinize istinaden bölgedeki tedarikçi firmamız olay yerine yönlendirilerek, lastik değişim işlemi acil yardım kapsamında sağlanmıştır. Tarafımıza ulaşan araca zarar verme ile ilgili bildiriminize istinaden araç fotoğrafları ile birlikte konu teknik departmanımız ile paylaşılmıştır. Teknik departmanımız tarafından yapılan inceleme neticesinde araca zarar verme durumunun oluşmadığı tespit ediilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön