İntema Mutfak Teslim Sorunu

Dilara Dilara09 Mart 19:18

Bursa İntema Mutfak'tan ocak ayının başında bir mutfak Beğendik ve sipariş verdik. Ödemenin tamamını almadan siparişi başlatamayacaklarını söyledikleri için biz de tamamını ödedik (yaklaşık 65.000 TL). Bize termin olarak tam şubat ortasında mutfağın montajının yapılacağı bilgisi verildi. Bugün itibariyle neredeyse 1 ay gecikmiş oldular.

Montajı yapmadan mutfağı sadece gelip bıraktılar, montaj ekiplerini ayarlayamadıklarını söylediler. Ayrıca mutfak tezgahının da montaj yapıldıktan 1 hafta-10 gün sonra geleceğini söylediler, eğer gerçeği söylüyorlarsa. Zaten bir tezgah 1 haftada kesilmez, demek ki benden ücretini aldıkları halde tezgahın siparişini vermemişler, ellerinde olmayan malı da kesemiyorlar.

Kısacası mutfak en az 1.5 ay gecikmiş olacak ve mutfak gelmediği için de taşınmamız da gecikti. Ayrıca ödemeyi alana kadar her gün telefon, mesaj vs. İletişim halinde olan firmayla ödeme yaptığımızdan beri iletişime geçmekte güçlük çekiyoruz. Kesinlikle hiçbir sorumuza doğru düzgün geri dönüş yapılmıyor. Yapılınca da "2 gün sonra", "haftaya kaldı", "sonraki hafta" diyerek erteleniyor. Bugün de telefonumu açmadılar. O yüzden kalktım artık yanlarına gittim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular