Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Instagram ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yusuf sonuçtan hiç memnun değil

Instagram Tekrar Denemeden Önce Birkaç Dakika Bekle Hatası

735
Yusuf
Yusuf 30 Ocak 23:16

Instagram tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle diyor. Dün saat 22 den bu saate kadar devam etti lütfen bir bakın şuna ilk defa böyle şeyle karşılaşıyorum. Hesabımda önemli işlerim var lütfen en kısa sürede çözmeye çalışın rica ediyorum. Hesabım _y***.

Gelişme
Gelişme

08 Şubat 13:40

Instagram bilgilerini verdiğin için teşekkürler yazıyor hiçbir şey yapmadığım halde hesabımı kapattılar lütfen bu sorunun bir an önce çözülmesini istiyorum aksi takdirde bir daha asla Instagram platformunu kullanmayacağım kullananlara da bu yapılanı anlatacağım.

Benzer Şikayetler

profile
3.479
21 Ağustos 2022

Instagram Topluluk Kuralları Hatası

"Topluluğumuzu korumak için Instagram'da bazı işlemleri ne sıklıkta gerçekleştirebileceğini sınırlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir." şeklinde geri bildirim geliyor Instagram'dan, akış ve takipçi hikayeleri görünmüyor. Sorunu defalarca bildirdiğim halde hala sonuca ulaşılmadı. 24 saa...

Instagram Topluluk Kuralları Hatası
profile
4.344
27 Haziran 2022

Instagram Hesabım Da 48 Saattir Kullanamıyorum Hiçbir Şey Yapamıyorum

videoplayer-icon

48 saattir yani 2 gündür Instagram hikayelerine ve gönderilere erişemiyorum. Anasayfa hep boş hiçbir şey gözükmüyor, takipçilerime bakamıyorum ve hiçbir şey yapamıyorum " tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle" yazıyor 2 gün dür. Lütfen yardım edin bir çözüm bulunsun birkaç kişinin çözülmüş galib...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum
profile
2.971
21 Mayıs 2022

Instagram Hesap Erişemiyorum

24 saat bekle diyor hesap girebiliyorum akış yenilenmedi diyor hesap erişemiyorum hesap şikayet edilmiş yardım edin nolursun yardım bekliyorum nolursun yardım edermisin haber bekliyorum en kısa zamanda bekliyorum güzel haberlerinizi inşallah düzelir hesap inşallah.

Instagram Hesap Erişemiyorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .