Instagram ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Instagram Sebepsiz Yere Hesabımı Askıya Aldı

1.149
Gül
Gül 24 Kasım 2022 00:01

Instagram sebepsiz yere bir anda hesabımı askıya aldı. Hiçbir şey yapmamıştım içinde bir sürü anım vardı. Arkadaşımla konuşurken bir anda askıya alındı bildirimi geldi. Telefon numaram, e-posta adresim her şeyim doğrulanmış şekildeydi. Askıya alınması için bir sebep yoktu.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
879
2 hafta önce

Instagram'a Giremiyorum Mail Adresim Yok Kod Gelmiyor

Ben Instagram'a giriş yapamıyorum. Mail adresim yok şifresini unuttum giriş yapamıyorum. Telefona kod geliyor ama mail adresime gelen kodu göremiyorum. İ***@hotmail.com Instagram adresim askıya alınmış olabilir yardımcı olur musunuz...

profile
827
09 Ocak

Instagram Hesabımı Askıya Aldı

Hesabım Instagram tarafından askıya alındı ve itiraz ettim. İtiraz için mail adresime kod geldi daha sonra telefon için kod istediğimde kod gelmiyor. Yaklaşık 3 hf oldu. Kod telefon gelmiyor, kullanıcı adını girince hesap bulunamadı diyor ne yapmam lazım.

profile
609
02 Ocak

Instagram Hesabım Askıya Alındı

Instagram hesabım 01/01/2023'te hiçbir geçerli sebep yokken askıya alındı. E-posta adresimi kontrol ettim ama herhangi bir posta gelmemiş ve Instagram yetkilileri herhangi bir açıklama yapmamış. Birkaç arkadaşımın daha başına geldi ama onların hesabı hemen açıldı.

profile
1.804
22 Kasım 2022

Instagram Hesabım Askıya Alındı

İkinci hesabım olan ceyda**[email protected] mail adresli hesabım @in** _alarm** adında Instagram hesabım 30 gün askıya alındı ve şüpheli bir şekilde mailimden de başka telefonun girişi vardır. İn* *alarm**Instagram hesabım adında anlaşılacağı üzere indirim sayfası idi ve bu maili kullanıyordum numaram s...

profile
267
31 Ekim 2022

Instagram Hesabımı Askıya Almış

Instagram hesabım askıya alınmış. İtiraz ettim şifreler mailler kodlar hepsi tamam ama dönüp duruyor sürekli. Neden askıya aldıklarının açıklamasında yok. Mail adresime şifre geldi telefonuma şifre geldi ve hepsini eksiksiz sisteme girdim hala neyin doğrulamasını istiyorsunuz anlamış değilim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .