Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Instagram Sayfamda Yabancı Müzikler Çıkıyor

profile
1 hafta önce
4.656

Instagram gönderilerime Türkçe müzik ekleyemiyorum. Hep yabancı şarkılar çıkıyor. Önceden paylaştığım gönderilerde de müzikler görünmüyor uygulamayı kaldırdım yeniden yükledim çıkış yapıp geri girdim olmadı hesabım meta görünüyor ondan kaynaklı olabileceğini düşündüm ama çözümleyemedim.

Benzer Şikayetler

1

Instagram Müzik Dinliyorum Özelliği Olmuyor!

profile
04 Temmuz
2.839

İPhone 11 Pro kullanıyorum. Not kısmında asla müzik dinliyorum özelliği çıkmıyor. Hesabımdan çıkış yaptım, Instagram'ı sildim, yükledim. Tüm güncellemeleri yaptım, telefonu güncelledim. Uygulama zaten güncel. Ona rağmen müzik dinliyorum özelliği yok. Sadece not yazma kısmı çıkıyor.

2 Destek
2 Yorum

Instagram Müzikleri Çalmıyor

profile
4 gün önce
1.030

Instagram'da içerik üreticisi hesabı olmadığım halde bazı müzikler yok. Öne çıkanlarda çoğu müzik belli bir süre sonra çalmıyor ve atılan fotoğrafın görüntü kalitesi düşüyor. Storyde müzik arama motorunda hiçbir arama sonucu çıkmıyor. Uygulama verilerini temizledim, silip tekrar yükledim ama aynı uy...

Instagram Müzik Eklenmiyor

profile
5 gün önce
816

Herhangi bir ihlal yaşamama rağmen Instagram hikayelerime müzik eklenmiyor ve başkalarının eklediği müziklerde ulaşılamıyor. 3 gündür ne yapsam düzelmedi. Sorun bildirmeme rağmen düzelme olmadı. Acilen bu durumun düzeltilmesini rica ediyorum haksız bir uygulama mevcut.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

İrem

Bende mail attım ama dönüş yok

Halit

Aynı sorun bende de var. Sizinki düzeldi mi acaba

İrem

Sorununuz düzeldi mi acaba

Mesut

Aynı sorun ben de de başladı bir türlü düzeltemedi. En son insta desteğe mail attım

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz