Instagram ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Instagram Hesabımla İlgili

81
Sude
Sude 21 Kasım 2022 18:29

Instagram hesabım bir anda kapandı giremiyorum. Başkasının e postası eklendi lütfen yardımcı olur musunuz. Şu an giremiyorum hiçbir şekilde ne yapmalıyım yardım eder misiniz. Tekrar nasıl açabilirim hesabımı şu an başkası kullanıyor galiba lütfen yardım edin.

Benzer Şikayetler

profile
887
2 hafta önce

Instagram Şikayetim Var

Hesabıma ait olan beni şikayet etti ama hesabımı aldılar geri alamıyorum. 30 gün beklersen gerçekleşeceğini dediler hesabım şifremi, kullanıcım, e posta giremiyorum hepsi yanlış dediler. Lütfen hesabım geri versinler. Yardımcı olursanız daha iyi olur.

Instagram Şikayetim Var
profile
547
2 hafta önce

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum

Senelerdir kullandığım a*** rumuzlu Instagram hesabıma telefonuma format attığım için ve hesabımın eski e posta ve telefon numarasına kayıtlı olduğu için şu an hiçbir şekilde giriş yapamıyorum defalarca Instagram yardım merkezine yazmama rağmen bana dönüş yapılmadı hesabın bana ait olduğunu her türl...

profile
533
2 hafta önce

Instagram İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması Sorunu

Instagram iki faktörlü kimlik doğrulama sorunu : geçenlerde telefonumu sıfırladım ve Instagramı yükledim hesabıma giriş yapmaya çalıştım ama iki faktörlü kod istedi bende cihazı sıfırladım için bende yoktu SMS de gelmiyor e posta bende aslında ama yinede hesaba giriş yapılmıyor Instagram ekibinin ba...

profile
1.754
3 hafta önce

Instagram Hesabım Askıya Alındı

Ingstagram hesabıma giremiyorum. Sanırım hesabım askıya alındı e-posta adresime şifre değiştirme linki gönderdiğim halde giriş yapamıyorum. Hesabım kapatılmadı ama neden giriş yapamıyorum. Bana yardımcı olun lütfen yardım merkezlerinden sorunu çözemiyorum.

profile
483
3 hafta önce

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum

S** olan hesabımda numaram ve e postam olmasına rağmen giriş yapamıyorum. Bu hesabın kurtulmasını, açılmasını istiyorum. Ne yapsam da açılmadı e posta ya kod mesajı gelmiyor 8 hanelik kod istiyor o kodu da bulamıyorum hesabıma yardım edilip açılmasını rica ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .