Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Instagram Hesabımı Askıya Aldı

profile
07 Nisan
838

Instagram hesabımı askıya aldı. İndirdiğim bir uygulama sebebiyle. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. 3 gün oldu hala ses yok. Değerlendiriliyor diyor hala bir şey çıkmadı. Selfie istediler attığım halde. Yıllarca kullandığım bir hesap. Boşuna çöp olacak.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Instagram Hesabı Ele Geçirilmiş

profile
16 Ağustos
617

V** isimli Instagram hesabı sanıyorum ele geçirilmiş. Herkese mesaj atıyorlar hakkınızda şikayet var diye. Instagram bu hesaplar hakkında gelen şikayetleri değerlendirmiyor mu acaba? Bana da mesaj attı, önce ekran görüntüsü yollayım dedi sonra da link gönderiyor.

Kapatılan Instagram Hesabım

profile
15 Nisan
598

Instagram hesabım 15.04.2023 tarihinde unfollow programına giriş yaptığım için değerlendirmeye alınmış. İstenilen kodu yazarak selfie çektim. Ne zaman değerlendirme tamamlanır ve sonuç belli olur? Kendi halimde bir Instagram kullanıcısıydım. Lütfen beni bilgilendirin.

Instagram Askıya Alınan Hesap

profile
13 Nisan
1.277

Instagram hesabım sabah kalktığımda askıya alındı. Doğrulana yaptım olmadı, kullanıcı ismim ve gönderilen kodu bir kağıda yazıp değerlendirme selfiesi istediler fakat hala yanıt gelmedi. Lütfen düzeltilmesini istiyorum. Bu durumdan çok sıkıldım. Lütfen çözüm bulun.

Instagram Askıya Alınan Hesap
2 Yorum

Instagram Hesabımın Askıya Alınması!

profile
05 Nisan
644

Unfollower uygulaması kullanıyordum yaklaşık 1 aydır 3 Nisan gecesi hesabım askıya alındı istenilen selfie videosu gönderdim mail attım Instagram'a hala açılmadı bilgileriniz değerlendiriliyor diyor. Açılır mı ne kadar beklemeliyim? Ayrıca kullanıcı adımı "a" böyle değil de el yazısında kullandığımı...

Instagram Hesabım Kapatıldı

profile
04 Nisan
598

Hiçbir ihlal yapmadığım halde Instagram hesabım askıya ve de değerlendirmeye alındı. Anılarımda çok önemli elimde olmayan resimlerim var. Lütfen hesabımı geri verin. Hesap kendime ait, kapatılmasını istemiyorum. Hesabımın geri verilmesini ve bu sorunun çözülmesini istiyorum lütfen.

Instagram Hesabım Kapatıldı
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz