Instagram ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Instagram Hesabım Askıya Alındı

1.330
Berhan
Berhan 23 Mart 21:47

Merhaba Instagram Kullanıcı adım @b****r 22.03.2023 tarihinde saat 03:20'de hesabım askıya alındı bana verilen kodu ismimin ve kullanıcı adımı kağıda yazarak gönderdim 24 saat geçmesine rağmen hala ''Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler'' yazısı duruyor ve hala dönüş yapılmadı hesabımı lütfen tekrardan aktifleştirir misiniz hesabım hiçbir Topluluk kuralı ihlali yapmamıştır.

Benzer Şikayetler

profile
1.306
2 hafta önce

Instagram Üzerinden Gelen Suçlama

13.05.2023 tarihinde saat 23.15 te Instagram üzerinden @müc... Adlı kullanıcıdan Şikayetvar sitesinde benim ismimin geçtiği ve asılsız suçlamalar ile bir yazı olduğunu söyledi ekran görüntüsü istedim ve gönderildi. Daha sonra şikayet etmek isterseniz diye de bir link gönderildi sitenin adı geçen.

  • profile
1 Destekçi
profile
1.218
4 hafta önce

Instagram Reklam Kampanyası Yayınlanmıyor

Instagram adresimde yayınlamış olduğum reklam kampanyasının 2 gün süresi geçmesine rağmen herhangi bir öne çıkarma olmadı ve kampanyam yayınlanmıyor. Bu süreçte ne yapmam gerekiyor. Kampanya için onay sürecinin Maximum 24 saat olduğu yazıyordu fakat 2. Gündeyim şu an.

profile
2.616
30 Mayıs 2022

Instagram Kural İhlali Yaptığım Söyleniyor

Instagram kural ihlali yaptığımı söyleyen kural ihlali yaptığıma ait bir mesaj yolladı bir kural ihlali söz konusu değil kimseye yorum yazmam sadece paylaşım yapıp gezinirim sorun ve mesajda 48 saat içerisinde hesabımın kapatılacağı yazıyor sorunun çözülmesini istiyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .