Instagram ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Instagram Hesabım Alındı Geri Alamıyorum

890
Hamide
Hamide 13 Mart 12:56

Hesabım çalındı. E-posta adresi değişti geri alamıyorum. Çalınan hesabın ilk e-posta adresini biliyorum çalan kişi e-posta adresine taşımış hesabı numara ile de kod alınamıyor. Bu yüzden bir yardım istiyorum en kısa sürede. Ayrıca sonrasında numara değişikliği yaptım numaraya kod alamıyorum ve eski şifremi de hatırlamıyorum. Hesabım da şu an yanıltma içerikli paylaşımlar yapıyorlar.

Gelişme
Gelişme

13 Mart 12:49

Hakkımda asılsız suçlama yapılmış onu gördükten 10 dakika sonra hesabım ele geçirildi. E postayı ve kullanıcı ismini değiştirmiş. E postama Ankara'dan şu şu adlı telefon hesabınıza girdi diye mesaj geldi sonra beni direk attı hesaptan bir daha giremedim. Bu konunun acil çözülmesini rica ediyorum.

13 Mart 12:47

Hakkımda asılsız suçlama yapılmış onu gördükten 10 dakika sonra hesabım çalındı. E postayı ve kullanıcı ismini değiştirmiş. E postama Ankara'dan şu şu adlı telefon hesabınıza girdi diye mesaj geldi sonra beni direk attı hesaptan bir daha giremedim. Bu konunun acil çözülmesini rica ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
303
5 gün önce

Instagram Şifre Unutma Ve Bağlantının İletilememesi

Instagram şifremi unuttuğum için hesabıma erişemiyorum. Şifre sıfırlama ya da bağlantı göndermek için GSM veya e-posta mail adresine ileti gönderildi. Şifre gönderildi gibi ifadeler yer alsa da maalesef ki GSM veya e-posta adresimi herhangi bir bağlantı veya şifre gelmiyor bu durumun en kısa süre iç...

profile
586
24 Eylül 2022

Instagram'ım Çalındı Acil Yardım

Instagram adresim çalındı ama hiçbir şekilde yardım alamıyorum. Eşime dostuma mesajlar atılıyor. Acil yardım talep ediyorum. Adım kullanılarak mesajlar atılıyor. Yedek kodum olmadığı için değiştiremiyorum. Lütfen yardım edin en kısa sürede geri almak istiyorum.

profile
1.511
23 Ağustos 2022

Instagram Adresim Hakkında Asılsız İftirada Bulunuldu

Instagram hesabımın @m** adıyla asılsız iftira yazılarak sapık olarak şikayet edilmiş böyle bir şey asla yoktur Şikayetin silinmesini istiyorum. @Ayça adlı kullanıcı başka hesaplara da aynı şekilde asılsız iftira atmaktadır. Şikayetimin en kısa zamanda çözülmesini talep ediyorum. #sikayetvar bu kişi...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Nrr
Nrr
 

Instagram yardım merkezinden şifreme erişim sağlayamıyorum adımına ulaşmanız gerekiyor