Instagram ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sinan sonuçtan çok memnun

Instagram Hesabı Şifremi Yenileyemiyorum

3.765
Sinan
Sinan 23 Kasım 2022 16:28
Çözüldü

Instagram şifremi yenileyemiyorum ulaşamadığım bir e-posta adresine kod gönderiliyor hesabımdan çıkış yaptım bir daha da giriş yapamadım bana yardımcı olursanız sevinirim 2018den beri kullandığım hesap içinde bayağı bilgilerimi barındırıyorum hesabımı geri istiyorum.

Benzer Şikayetler

profile
581
28 Kasım 2022

Instagram Hesap Çıkışı!

Hesabım eşimle ortak iki farklı cihazdan giriş yapınca diğer telefondan çıkış yapıyor. buna çözüm bulun dün akşam takibi bırakanlar uygulaması yüklendikten sonra oldu şifremi ve hesabımı güvene aldım fakat bu sorun çıktı ortaya bir an önce çözüm bulunmasını rica ediyorum.

profile
2.089
07 Kasım 2022

Instagram'dan Onay Kodu Alamıyorum

Instagram'da onay kodu istiyor defalarca onay kodu al dememe rağmen kod gelmiyor. Hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Bana bir an önce dönüş yaparsanız çok sevinirim. 2 saat öncesine kadar giriyordum çıkış yaptım şimdi geri giremiyorum kullanıcı adım k----

Instagram'dan Onay Kodu Alamıyorum
profile
317
03 Kasım 2022

Instagram Giriş Yapamıyorum

Instagram'ımda çift faktörlü güvenlik kodu aktifti. Çıkış yaptım ve Instagram'a giremiyorum. Kullanıcı adım Şifremi doğru yazdıktan sonra cihazınıza gelen 6 haneli güvenlik kodunu girin yazıyor ama telefonuma kaç kere denememe rağmen SMS gelmiyor. Yardımcı olur musunuz?.

Instagram Giriş Yapamıyorum
profile
5.169
13 Ekim 2022

Instagram Hesabımı Geri Alma

Instagram'dan yazı geldi 48 saat içinde hesabınız kapatılacaktır diye bende form doldurdum şifremi girdim yolladım sonra şifremi g***@gmail.com hesabımdan yeni şifre aldım giriş yaptım 5 dakika sonra hesabımdan çıkış oldu yeni şifre talebinde bulundum böyle e-posta bulunamadı dedi telefon numarası d...

Instagram Hesabımı Geri Alma
  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .