Deprem destek listelerine hızlı erişin!

Instagram Hesaba Giriş Yapamıyorum

37 Şikayet
profile
604
2 hafta önce

Instagram hesabımdan çıkış yaptım ve cihazımı değiştirdim. Yeni cihazda oturum açmaya çalıştım ve gelen iki faktörlü giriş kodunu girdiğimde hata veriyor. 2 gündür hesabıma erişemiyorum. Böyle güvenlik olmaz. SMS ile doğrulama kodu gönder yeter. Banka bu kadar güvenlik uygulamıyor.

profile
Dilek'in Teşekkür Mesajı
  • 4 hafta önce

“Şikayetimde gün içinde hemen cevap geldi çok teşekkür ederim”

Dilek Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
662
12 Aralık 2022

Instagram hata veriyor hesaba giriş yaparken tekrar denemeden önce lütfen birkaç dakika bekle diyor. Bayağı geçti hala açılmadı. Buna çözüm ne olabilir? Acilen girmem lazım hesaba.

Instagram Hesaba Giriş Yapamıyorum
profile
3.893
23 Kasım 2022
profile
Ayşe'nin Teşekkür Mesajı

“Sorun giderildi çok teşekkür ederim”

Hesabıma giriş yapamıyorum başkasının eline geçmiş olabilir kurtarmak için e posta kodu gelmiyor her yolu denedim numaraya da mesaj gelmiyor kaç gündü...

profile
18.645
25 Ekim 2022

Bir gün önce Instagram hesabım ikincil uygulama yüzünden askıya alındı. Giriş yapmaya çalıştığımda SMS veya mail kodu alamıyorum hesabıma ulaşamıyorum mail atmama rağmen hiçbir geri dönüş alamadım çok fazla SMS kodu: çok fazla SMS kodu talep ettin. Yeni bir kod almak için 24 saat beklemen gerekiyor ...

profile
119
18 Ekim 2022

Hesabım güvenlik için kitlendi ve eski numaram üzerine kod eski numarama gidiyor giriş esnasında istenilen kod bana değil eski numarama gidiyor bu konuda ne yapmam gerekiyor hiçbir bilgim yok lütfen yardım edin bir aydan fazla oldu hesabını kullanamıyorum.

profile
518
27 Eylül 2022

Az önce hesabımdan çıkış yapıldı ve şifreyi doğru girmeme rağmen giriş yapamıyorum ve şifremi unuttum butonunu tıklıyorum yanlış ve alakasız e-postaya mail gönderdik diyorlar h... [email protected] diye bir e-posta adresi gözüküyor. Bir kullanıcı bana burda adimin olduğunu içeren bir şikayet olduğunu söyled...

profile
441
23 Eylül 2022

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum. Uygulamayı sildim geri yükledim şifremi yeniledim. Telefonu kapatıp açtım yine de çözüm olmadı. İnternet sitesinden bile giriş yapamıyorum hesabıma.

profile
971
15 Eylül 2022

Dün 20:30 sularında Instagram hesabına girmek için uygulamayı açtım. Ama girmedi. Hesaptan çıkış yaptım geri giriş yapamıyorum. Şifreyi değiştirdim yine de girmiyor. Girmek için bağlantı gönderiyorum gelen kot okunuyor ama işleminiz şu an yapılmamaktadır diyor.

Instagram Hesaba Giriş Yapamıyorum
profile
743
11 Eylül 2022

Instagram'a girişi yapmaya çalıştığımda ''üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun OLUŞTU''YAZISI çıkıyor ve giriş yapamıyorum. Telefonum kayıtlı olmasına onay kodu gönder diyorum gönderildi diyor SMS geliyor giriyorum yine de hesabıma erişim sağlayamıyorum. Lütfen yardımcı olunuz. Hesabıma giriş yapamı...

profile
255
08 Eylül 2022

Benim hesabıma giriş yapamıyorum boş yere hesabımı spamlatmışsınız içinde bilet yokken hesabımı geri istiyorum f***hesabım bu güvenlik kodu vardı ama hiçbir şekilde kod da gelmiyor giremiyorum da lütfen yardımcı olur musunuz artık lütfen.

profile
1.141
31 Ağustos 2022

Hesabıma giriş yapamıyorum. Şifremi cep numaram ve outlook hesabımla yenilememe rağmen yinede giremiyorum. Topluluk kurallarını ihlal etmedim ona rağmen neden giriş yapamıyorum. İnsta hesabım üzgünüz isteğinizi şu anda gerçekleştiremiyoruz diyor lord_qnz

profile
2.040
31 Ağustos 2022

Hesabıma giriş yapamıyorum hesap incelemeye alındı 24 saat oldu hala bir haber veya mail bilgisi gelmedi onca resim ve hikaye paylaştım hesabımın lütfen geri gelmesini istiyorum hesabımın kapatılmasını istemiyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

Instagram Hesaba Giriş Yapamıyorum
profile
1.959
28 Ağustos 2022

Hesabıma giriş yapamıyorum. Giriş bilgilerim silinmiş nasıl geri alabilirim İki gündür giriş yapamıyorum. Hesabıma bağlı telefon numarasınada SMS mesajı göndermiyor güvenlik gereği nedeniyle e posta adresine bağlı değil hiçbir şey bağlı değil yardım bekliyorum

Instagram Hesaba Giriş Yapamıyorum
profile
1.093
17 Ağustos 2022

Hesaba kaç haftadır giriş yapamıyorum. E-posta telefon numarasına yine SMS Facebook hepsini denedim ama hesaba giriş yapamıyorum. Bunun nedeni nedir bilgisi olan geri dönüş yapabilir mi lütfen hesap benim kaç yıldır kullandığım şahsi hesabımdır lütfen.

Instagram Hesaba Giriş Yapamıyorum
profile
1.632
16 Ağustos 2022

Instagram ekibi lütfen bana hesabımı verin aylar oldu ama hala hesabımı alamadım. Şifremi unuttum Facebook la giriş yapamıyorum hesabın adı ping. Turkey. Start lütfen bana yardımcı olun.

profile
6.991
15 Ağustos 2022

Instagram'a giriş yapamıyorum ag hatası olarak görünüyor şifrem ve kullanıcı adım doğru olduğu halde giriş yapamıyorum hesabıma tekrar nasıl giriş yapabilirim uygulamayı silip geri yükledim yine değişen bir durum yok hesabım çalınmış gibi görünüyor.

  • profile
1 Destekçi
profile
2.609
04 Temmuz 2022

Sabah kalktığımda hesaptan çıkış yapılmıştı. Yeninden girmeyi denedim şifrem doğru giriyor ama bende iki faktörlü kimlik doğrulama istiyor 8 haneli. Her türlü şeyi denedim ama yinede hesabıma giremedim ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim?

profile
506
27 Haziran 2022

Dün gece hesabımı dondurmuştum. Tekrar açmak istiyorum ama hata veriyor birkaç dakika sonra tekrar deneyin diyor bir an önce düzelmesini istiyorum. Herkes de böyle bir sorun varken cevap vermeden durmalısınız bir açıklama yapılmalı umarım ilgilenirsiniz.

profile
308
27 Haziran 2022

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum lütfen yardim edin. Hesabımı dondurmuştum geri açmak istedim açılmıyor üzgünüm istediğinle ilgili bir sorun oluştu diyor ne bilgisayar dan ne uygulamadan kesinlikle giriş yapamıyorum konu ile ilgili yardim rica ederim