Instagram ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yasin sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Instagram Facebook Hesabım Sebebi Bilinmedik Şekilde Kapatıldı

2.351
Yasin
Yasin 12 Ekim 2022 14:06

Instagram hesabım sebebi bilinmedik şekilde banlandı itiraz bile edemiyorum. Buradan iletmek istedim. Yani neden hesabımın kapatıldığına dair açıklama yapılırsa bende bileyim ne yapmışım diye. Ayrıca farklı e posta oluşturdum ona da onay kodu gitmiyor Instagram kullanıcım y*.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
594
3 gün önce

Instagram Hesabım Başkasının Eline Geçmiş

Evet şu an yaşıyorum Instagram hesabım birilerinin eline geçmiş hem e-posta hem ismi değiştirmişler giriş yapamıyorum ve bu hesap başkalarını rahatsız ediyor girmeye çalışıyorum ama şifre yanlış diyor sonra yardımcı olalım diye e-posta gönderelim deniyor ama e-posta benim değil.

profile
819
4 gün önce

Instagram Mesaj Gelmesi

U*** adlı Instagram kullanıcısı hakkımda şikayet var üzerinde kötü bir şikayet olduğunu söyledi hatta ekran görüntüsü attı (fotoşop olduğunu düşünüyorum) Instagram'da onu rahatsız ettiğimi söyleyerek şikayette bulunan birinin şikayetini attı başında benim Instagram hesabım var. Yalan olduğunu söyled...

profile
532
5 gün önce

Instagram Hesabıma Erişemiyorum

Ben Osman y. Instagram hesabımın şifresini unuttum doğrulama kodu eski numarama gidiyor erişim sağlayamıyorum. Hesaba kayıtlı e posta hesabımdan da eski numaram kayıtlı olduğu için o kod da eski numarama gidiyor. Hesabım o*** Numaramda 0538***5909 Yardımcı olmanız dileğiyle.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

İsmail
İsmail
 

Çözüm bulabildiniz acaba