Instagram ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Her Gün Instagram Hesabım Askıya Alınıyor

958
Şeref
Şeref 25 Kasım 2022 13:53

Abartmadan söylüyorum. Instagram hesabım her gün askıya alınıyor. E posta ve telefonumu doğrulayarak askıdan çıkartıyorum. Bunun sebebi nedir? Akşam saatlerinde oluyor genelde. Instagram ekiplerine her yerden mesaj attım mail attım dönüşte yapmıyorlar. İnternetten filan baktım çözüm yok tek benim başıma geldi sanırım bu durum.

Benzer Şikayetler

profile
735
1 hafta önce

Instagram Tekrar Denemeden Önce Birkaç Dakika Bekle Hatası

Instagram tekrar denemeden önce birkaç dakika bekle diyor. Dün saat 22 den bu saate kadar devam etti lütfen bir bakın şuna ilk defa böyle şeyle karşılaşıyorum. Hesabımda önemli işlerim var lütfen en kısa sürede çözmeye çalışın rica ediyorum. Hesabım _y***.

profile
440
1 hafta önce

Instagram İsteğimin Karşı Tarafa Ulaşmaması!

Gizli bir hesaba istek atıyorum ve birkaç saat sonra baktığımda isteğim geri çevrilmiş oluyor yani aslında o hesaba hiç istek atmamışım gibi görünüyor. Ve böylelikle isteğim hesaba ulaşmamış oluyor.

profile
2.852
3 hafta önce

Instagram Hesap Kısıtlandı

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum. Sürekli akış yenilenemedi diye bilgi geliyor. Ayrıca form doldurmak için numarama kod gelecekti, bekledim bir türlü gelmedi. Birkaç defa kod isteyince de bloke oldu 24. Saat bekleyin dendi. Lütfen hesabıma erişmem için yardım edin.

profile
Ege
5.558
18 Aralık 2022
profile
Ege'nin Teşekkür Mesajı
  • 18 Aralık 2022 18:33

“Eyvallah . Teşekkürler”

Instagram Taklitten Hesap Kapanması

Instagram hesabıma erişemiyorum. İlk başta akış yenilemedi vesaire dedi, bir ekran geldi bilgilerimi doğruladım. Daha sonra 24 saat sonra hesabınıza e...

profile
Eda
706
16 Aralık 2022

Instagram Akış Yenilenemedi

Instagram'da bir pp değiştirdim 1-2 saat sonra akış yenilenemedi diyor ve hesabımı kullanamıyorum. Ama başka bir hesabım güzelce çalışıyor. Muhtemelen kural ihlali ama koyduğum fotoğrafta hiçbir şey yoktu. Hesabı kullanamıyorum şu an ne pp ne takipçi sayım ne ana sayfam ne de DM'lerim gözüküyor yard...

Instagram Akış Yenilenemedi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .