Deprem destek listelerine hızlı erişin!
tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız 2.4
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Instagram ile ilgili bir şikayetin mi var?

Instagram Giriş Yap

3.143 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
Ela
-
3 gün önce

Instagram Hesabım Çalındı

Instagram hesabım kötü niyetli insanlar tarafından alındı ve güvenlik kodum olmadığı için hesabıma giriş yapamıyorum ne olur yardım edin. Çok ihtiyacım var o hesaba gereğinin yapılmasını istiyorum lütfen yardımcı olun hesabımı geri almam gerekiyor acilen.

profile
397
3 gün önce

Instagram Hesabıma El Konuldu

Şikayetimi silmek için. Link üzerinden bu hesabın uygulamasına giriş yaptım sonra hesabım kapandı geri alamıyorum. Bu uygulamanın hatası mı yoksa hesapları mı alıyorlar?. Yardımcı olur musunuz Bu çok saçma. Ne yapmalıyım?

profile
420
3 gün önce

Instagram İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Kodunu Unuttum

Instagram iki faktörlü kimlik doğrulama kodunu unuttum bir türlü giriş yapamıyorum selfie videosu istiyorsunuz atıyorum zaten benim hesabımda hiç fotoğraf olmadığı için doğrulanmadı diyorsunuz.

profile
482
4 gün önce

Instagram Business Yetki Hatası

Instagram Business' ta yetkim saçma bir şekilde kaldırılmış gözüküyor. İşletme hesabımda hiçbir şey paylaşamıyorum. Ürün yükleyemiyorum. İşletme ayarlarına bile giriş yapamıyorum. Üstüne üstlük herhangi bir muhatap bulamıyorum.

profile
Gamze sonuçtan çok memnun
  • 1 gün önce
Gamze Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
454
4 gün önce

Instagram İftirası

Birisi benim hakkımda bazı ithamlarda bulunmuş, ve ben o kişiyi tanımıyorum. Ve o iftira atan kişinin yazdıklarınızı silmenizi rica ediyorum. Siteye giriş yapmaya çalıştım ama bir türlü giriş yapamadım.

profile
789
5 gün önce

Instagram Hesabımda Akış Yenilenmedi Diyor

Arkadaşlar 1 ay oldu neredeyse Instagram hesabına giriş yapıyorum fakat akış yenilenmedi diyor. Hesabım çalınması silip tekrar yükledim çıkış giriş yaptım her şey denedim başka birinin telefonundan girdim. Yine de girilmiyor. Kendi telefonumdan başka Instagram hesabı açıyorum oluyor fakat kendi hesa...

profile
519
5 gün önce

Instagram Yeni Bir Oturumdan Giriş Yapıldı!

Instagram hesabıma başka bir ilden giriş yapıldı diye bilgi geldi ve ben bunu 2 saat görmemişim. Hesaba girip oturumu kapatıp şifremi değiştirdim. Eğer bu kişi benim verilerimi indirdiyse ben bu verilere ulaşımını nasıl engelleyebilirim? Bir de kimin baktığının ayrıntılarını görebileceğim bir yer va...

profile
384
5 gün önce

Instagram Hesabım Ele Geçirildi!

Instagram hesabım bir başkasının eline geçmiş. Eski şifremi hatırlayamadığım için giriş yapamıyorum yardımcı olur musunuz? Fotoğraflar videolar mesajlarım... Hesabımı kurtarmam için destek lütfen. Ayrıca bunlara ceza verilsin herkes mağdur ediliyor.

profile
3.401
5 gün önce

Instagram Öne Çıkanlarımda Hikayeye Erişilemiyor

Instagram'a giriş yaptığım sırada öne çıkanlarıma bakarken hikayeye erişilemiyor yazısıyla karşılaştım. O gün içerisinde tekrar öne çıkanlarımı düzenledim ve ertesi gün tekrar aynı şey oldu. Sürekli hikayeye erişilemiyor yazısı çıkıyor. Instagram lütfen bu hatayı düzeltsin.

  • profile
1 Destekçi
profile
437
5 gün önce

Instagram Hesabım Alınmaya Çalışıldı

Adamın biri şimdi mesaj attı. Hakkınızda şikayet var diyerek. Sonrasında bir link gönderdi, buradan giriş yaparak bulabilirsin. 4 bin eleştiri aldın diye ama öyle bir şey bulamadım.

profile
356
6 gün önce

Instagram Hesabımı Baskıya Alındı

Instagram hesabım askıya alındı. Nasıl alabilirim lütfen yardımcı olun. Ben Instagram'da idim baktım hesabıma giriş yapamıyorum. Nedenini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Askıya alındı şikayet etmek istiyorum. Hesabımı geri istiyorum yardım edin.

profile
1.141
6 gün önce

Instagram Hesap Çalınması

Birisi bana hakkınızda şikayet var diye mesaj attı. Ben de cevap verdim nereye şikayet edilmiş diye bana ekran görüntüsünü attı bende Instagram şikayet kısmından bakmaya çalıştım bulamadım sonra beni WhatsApp aradı giriş yapmaya çalışırken hesabımı Instagram hesabım çalındı. Yardımcı olun.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum
profile
1.119
1 hafta önce

Instagram Hesap Askıya Alınması

Instagram hesabım durup dururken askıya alınıyor, giriş yapamıyorum. Birkaç gün önce yine oldu, tam açıldı derken iki saat sonra yeniden hesabınız askıya alındı uyarısı verdi. Adım soyadım ve numaramı isteyen bir form doldurdum, giriş kodu SMS geldi ardından bunları bir a4 kağıdına yazıp selfie çekm...

Instagram Hesap Askıya Alınması
profile
349
1 hafta önce

Instagram 'a Giriş Hatası

Telefonum sıfırlandığı için Instagram'a giriş yaparken şifreyi çok kez yanlış girdim. Facebook ile giriş yapamıyorum sürekli hata veriyor. E posta şifremi de hatırlamıyorum. Instagram'a Facebook ile neden giriş yapamıyorum. Buna bir çözüm bulunmasını istiyorum.

profile
762
1 hafta önce

Instagram Hesabıma Giremiyorum

Instagram hesabıma giriş yapamıyorum. Birkaç dakika bekle tekrar dene diyor. Deniyorum olmuyor. Kısıtlamalar var Instagram'da tüm kısıtlamalar kalksın.

profile
806
1 hafta önce

Instagram Kapandı Ulaşamıyorum

Çalışıyordum aksam üstü 5 civarları giriş yapacaktım. Durduk yere baktım hesap kapanmış. Kullanıcı adı numaram hiçbir şekilde giriş yapamıyorum hesabıma. Ne oldu çözemedim öyle uygunsuz bir şey de paylaşmadık. Kimseyle küfürlüde konuşmadım. Lütfen çok değerli resimlerim var bu sorun çözülsün. Kullan...

profile
976
1 hafta önce

Instagram Tel Onay Kodu Gelmiyor

Instagram hesabıma dünden beri giriş yapamıyorum. Kullanıcı adımı ve şifremi girdikten sonra telefon numarasına 6 haneli onay kodu gönderiyor ama telefonuma mesaj olarak kod gelmiyor. Yeni kod yolla diyorum yine kod gelmiyor. 1 gündür hesabıma giremiyorum. Her denediğimde aynı sorun var. İnternet sa...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
783
1 hafta önce

Instagram Hesap Kurtarma

Instagram hesabım aslı olmadığı halde başkasının eline geçti diye giriş yapamıyorum. Hesaptaki bütün bilgiler yapılan hareketler, bana aittir. Hesabımı tekrar almak istiyorum. Fakat hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Şifremi dahi yenileyemiyorum. Facebook üzerinden de giriş yapamıyorum.

profile
476
1 hafta önce

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum

Instagram hesabıma hiçbir şekilde giriş yapamıyorum sürekli bir sorun oluştu diyor bende anlamıyorum yardım edebilecek birileri var mı e-posta attım cevap gelmedi daha kaç defa atmam lazım cevap alabilmem için anlam veremiyorum. bu durum bu kadar zor olamaz sanırım.

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör