İnova İnteraktif Paramı İade Etmiyor.

Nihan C. |

İnova İnteraktif 'e geri iade ettiğim bir kutu liposhot denen hiçbir işe yaramayan ürünün parasını geri iade alamıyorum. Bir sürü insan şikayetçi. Kimse parasını geri alamıyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihan C.
  01 Haziran
  12:49

  bu otomatik mesajları insanları oyalamak için mi gönderiyorsunuz.aramak sormak bir yana hiç bir telefonunuza ulaşılamıyor.benden kullanmadığım kutuyu geri aldınız.kargo fişi bende.neden hala parayı geri göndermiyorsunuz.bu hiç etik değil.amacınız ne?hem ürünü geri alıp hem de kulağınızın üstüne yatmak mı?bu siteyi hukukçular takip etmiyor mu Allah aşkına?bunca insan mağdur edilmiş bu firma tarafından.yasal olarak böyle firmalara alınacak önlemler yok mu?

 • Nihan C.
  28 Mayıs
  10:49

  firma standart cevap vermek yerine çözüm üretmeli.ürünü geri göndereli günler oluyor.hiç bir telefon numaralarından ulaşılamıyor.geri aldıkları ürünün parasını iade etmek zorundalar.kimse kimsenin parasını bekletemez.alıkoyamaz.

 • 27 Mayıs
  14:19

  Merhaba,

  Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  İnova İnteraktif Sağlıklı Müşteriler Takımı