06 Şubat 2014

İnova İnteraktif Ayıplı Ürün Sattı.

Yaklaşık bir hafta önce İnova İnteraktif sitesinden bir ürün aldım. Ürünün içinden fatura çıkmadığı gibi ürün dökülmüş ve patlamıştı. Hemen siteyi arayıp bildirdim. Firmada ki bayan faturanın kargo poşetinde olduğunu ve iki kutu ürünün ücretsiz gönderileceğini söyledi. Faturamın mail ile gönderilmesini talep ettiğimde, öyle bir uygulama yapamayacaklarını söylediler.

Ürünün orijinalliğini www.orijinalsorgulama.com sitesinden kontrol edebileceğim söylendi. Siteye giriş yaptığımda irtibat numarasının sipariş numarası ile aynı olduğunu gördüm. Tekrar arayıp ürünü iade etmek istediğimi belirttim. Bana döneceklerini sürekli aramam gerektiğini belirttiler. Ürünü iade etmek istiyorum.

Eylem 181 Okunma

Cevaplar

 • İnova İnteraktif Temsilcisi10 Mart 2014

  Sayın Eylem Hanım; iade işlem ücretiniz tarafımıza belirtmiş olduğunuz banka hesabınıza gönderilmiştir, sağlıklı günler dileriz.

 • Eylem'in Teşekkür Mesajı07 Mart 2014

  param hesabıma yattı. teşekkür ederim şikayet var. siz olmasanız bu problem çözülmezdi.

 • Eylem 17 Şubat 2014

  çözüm yok çözüm sıfır.

 • Eylem 17 Şubat 2014

  paramın hesaba yatırıldığını ilgili dekontu mail atacaklarını söylemelerine rağmen ne dekont ne para var.aradıklarında şikayetinizi kaldırın paranız yatacak deniyor.fakat iki hafta geçti.param yatırılmadı.paramın derhal iade edilmesini istiyorum.hukuki olarak hakkımı sonuna KADAR arayacağım.

 • Eylem 12 Şubat 2014

  şikayetim sitede yayınlandıktan 2 gün sonra yani 06.02.2014 tarihinde firmadan arayıp hesap numarası istediler ve bir saat sonra paramın hesaba yatacağını şikayetimi kaldırmamı istediler. fakat aradan 3 gün geçmesine rağmen hesaba param yatırılmadı. bugün firmaya dönüş yaptığımda yetkilinin sebebi sorup yetkilinin 1 dk içerisinde arayacağını söylediler. fakat arayan olmadı. tamamen oyalama içerisindeler. paramın hesabıma yatırılmasını istiyorum. yeni ürün istemiyorum.

 • Eylem 12 Şubat 2014

  cuma günü paramın hesap numarasına yatırılacağını söylediler. üzerinden 4 gün geçti. param hala yok. ayrıca telefona çıkan bayanlar yetkilimiz bir dakika içerisinde geri dönüş yapacak deyip oyalıyorlar.

 • Eylem 06 Şubat 2014

  ürünü iade edip paramı gerib almak istiyorum..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön