01 Ekim 2014

İnnovia-Yeşil İnşaat Hakedişimi Ödemiyor!

Yeşil İnşaat, İnnovia Projesi 3. etap müşterisiyim. Daire teslimatı sözleşmedeki ek sürenin bitiminden 9 ay sonra yapıldı. Ancak sözleşmemde yazılı olan daireyi bir başkasına verdiklerinden bana farklı bir daire verilmek istendi. 3-4 ay süren görüşmelerden sonra yanlış verilen daireyi kabul etmek zorunda kaldım. Böylece 13 ay geç teslim sebebi ile Yeşil İnşaat'ın tarafıma 13 aylık kira borcu oluştu. Bunun belirli bir miktarı tapu ve harçlar için düşüldü, ve sonucunda Yeşil İnşaat'ta 2 bin lira alacağım çıktı.


Bu hakedişimi ise tam 9 aydan bu yana tahsil edemiyorum. Her aradığımda "haftaya" ödenecek deniyor. Artık verdikleri bilginin hiçbir inandırıcılığı kalmadı.

Kaan 7.413 Okunma

Cevaplar

  • Kaan13 Ekim 2014

    Firma kesinlikle çözümcül yaklaşmıyor. Buradan verdiği cevap tamamen baştan savma.

  • Kaan02 Ekim 2014

    9 aydan beri ortaya konulan yaklaşımın birebir yansıması olmuş bu cevap. "Arayın tarih verelim", "Arayın tarih verelim", "Arayın tarih verelim"... 9 aydan bu yana bu numaradan söylenen tek şey bir sonraki hafta paranın yatırılacağı. Adım ve soyadım belli. Buraya yazacağınız cevabın standart iletiden çok, sorununuzu araştırdık ve şu şekilde çözdük gibi bir mesaj olması gerekiyordu. Ama heyhat, yine bugün git yarın gel tarzı bir yaklaşım gerçekleşmiş. Şaşırtmadın beni Yeşil İnşaat.

  • İnnovia-Yeşil İnşaat Temsilcisi02 Ekim 2014

    Projelerimiz kapsamında her türlü konu için sizlere destek ve yardımcı olmayı dileriz. Bizlere [email protected] uzantılı e-posta adresinden ya da (0212) 414 08 80 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, YEŞİL GYO

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön