28 Ağustos 2014

İnnovia-Yeşil İnşaat Tapumuzu Vermiyor.

Yeşil GYO tarafından yapılan İnnovia 3 sitesinde aldığımız dairenin tapusunu ödemelerimiz.2013 tarihinde bittiği ve tapu masraflarını dahi şirkete ödediğimiz halde 28.08.2014 tarihindeyiz ve hala tapumuzu alamadık. Tapu işleri yetkilileriyle görüştük yüz yüze ve telefonla ama bize haftada 30 kişiden fazla tapu çıkarmayın talimatı aldıkları bilgisini öğrendim.

Bu hesapla 2800 civarı kişinin daha tapu beklediği listede bize sıra ölmeden gelir mi, acaba? Beklesinler sıra seneye veya sonraki seneye ne zaman gelirse artık o zaman tapunuzu alırsınız. Kaçmıyoruz ya buradayız laf ve tutumlarıyla karşılandık. Haftada 30 tapu ile bu sıra bize ne zaman gelir? Ben paramı ödemişim arkadaş benim tapumu neden vermiyor?

Bülent 6.027 Okunma

Cevaplar

  • İnnovia-Yeşil İnşaat Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle belirtmek isteriz ki; Yeşil GYO olarak, 14.000 konut ile Avrupa’nın en büyük konut projelerinden biri olan Innovia Projesi’nin 3’u etabini 2013 Aralik itibari ile teslim ettik ve 3293 konutluk Innovia 3 projesinde bugüne kadar 2100 den fazla dairenin tapusunu odemelerini tamamlamis olan daire sahiplerine teslim ettik. Innovia Projemiz kapsamında satın alınan her bir dairenin tapusu hiç şüphesiz ki gereği gibi daire sahiplerine devir ve teslim edilecektir. Söz konusu devirler için Şirketimiz’in Tapu Departmanı, sözleşmesel yükümlülüklerini tamamlanmış olan müşterilerimizin tapu devirleri için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Ancak Esenyurt Tapu Müdürlüğü’nün çalışma sistemi gereği tüm tapu işlemleri tarih sırası ile ilerlemektedir. Bu çerçevede odemesini tamamlamis ve tapu alma hakkı doğan müşterilerimizin devirleri, ilgili tapu dairesinden randevuları alınarak yapılmaktadır ve bundan sonra da mümkün olan en büyük hızla ve en kısa süre içerisinde yapılmaya devam edilecektir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda tapu devir sürecini hızlandırabilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Projelerimiz kapsamında her türlü konu için sizlere destek ve yardımcı olmayı dileriz. Bizlere [email protected] uzantılı e-posta adresinden ya da (0212) 414 08 23 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, YEŞİL GYO

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön