İnnovia-Yeşil İnşaat Tapum Nerede!

Yasin Y. |

İnnovia 3. etaptan aldığım dairemin borcunu 2014 Şubat ayında bitirdim. 2014 Ağustos ayında İnnovia-Yeşil İnşaat'a tapu için gerekli vekaletleri verdim. Şuan çok yoğun ancak marttan sonra çıkar dediler. Tamam dedim sustum nisan ayında gittiğimde temmuz ayında kesin çıkıyor dediler. Temmuz geçti ekim geldi ne tapu var ne bir şey?

Etiketler :

Tapu İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Y.
  03 Kasım
  02:01

  Tapum için her şey hazırmış, ancak tapı biriminden aldığım bilgiye göre İnnovia-Yeşil İnşaat genel merkezinin de onay kağıdı göndermesi gerekiyormuş. 2 aydır bu onay kağıdının gelmesini bekliyormuşuz.

 • 09 Ekim
  11:01

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle belirtmek isteriz ki; Yeşil GYO olarak, 14.000 konut ile Avrupa’nın en büyük konut projelerinden biri olan Innovia Projesi’nin 3’u etabini 2013 Aralik itibari ile teslim ettik ve 3293 konutluk Innovia 3 projesinde bugüne kadar 2100 den fazla dairenin tapusunu ödemelerini tamamlanmis olan daire sahiplerine teslim ettik.

  Innovia Projemiz kapsamında satın alınan her bir dairenin tapusu hiç şüphesiz ki gereği gibi daire sahiplerine devir ve teslim edilecektir. Söz konusu devirler için Şirketimiz’in Tapu Departmanı, sözleşmesel yükümlülüklerini tamamlanmış olan müşterilerimizin tapu devirleri için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Ancak Esenyurt Tapu Müdürlüğü’nün çalışma sistemi gereği tüm tapu işlemleri tarih sırası ile ilerlemektedir. Bu çerçevede odemesini tamamlamis ve tapu alma hakkı doğan müşterilerimizin devirleri, ilgili tapu dairesinden randevuları alınarak yapılmaktadır ve bundan sonra da mümkün olan en büyük hızla ve en kısa süre içerisinde yapılmaya devam edilecektir.

  Sizlerden gelen talepler doğrultusunda tapu devir sürecini hızlandırabilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Projelerimiz kapsamında her türlü konu için sizlere destek ve yardımcı olmayı dileriz.

  Bizlere destek@yesilgyo.com uzantılı e-posta adresinden ya da (0212) 414 08 23 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,