20 Ocak 2014

İnnovia-Yeşil İnşaat Hırsızlığa Engel Olamıyor

İnnovia 3 J blok kat 19 daire 222 ve daire 212 nin önünden ayakkabılarımız çalınıyor. Güvenlik sorunu çözmek yerine sadece akıl veriyor. Güvenliğin "Bir dahakine daha dikkatli olun" telkiniyle bizim tüm sıkıntımız çözüldü tabi ki(!). Site yönetimine durumu bildirmeye gittiğimizde ağızlarında sakız ile karşılıyorlar bizleri. Yine site yönetimi de aynı şekilde bize akıl vererek gönderiyor.

Şimdi soruyorum sizlere sayın Innovia 3 yetkilisi: Hiçbir hizmet almadığımız halde bizlerden aidatları topluyorsunuz. Topladığınız aidatlarda güvenlik, aydınlatma ve servis ücretleri olduğunu iddia ediyorsunuz. Benim dairemin önünden ayakkabılarım çalınıyorsa, benim ödediğim aidatlar ne işe yarıyor?

Burhan 663 Okunma

Cevaplar

  • Online Gayrimenkul-Optimum Yönetim Temsilcisi21 Ocak 2014

    Burhan bey Site sakininin ortak mahallere ayakkabı ,dolap koyması kesinlikle yasaktır... Kanunda da yönetim planında da geçmektedir. Bu nedenlerden dolayı ve tüm katların güvenliğini tek tek sağlayamayacağından , kaybolması ,çalınması , site sakininin toplayıp atmasından site yönetimi sorumlu tutulamaz. Yönetimin daire sakinlerinin ayakkabılarını kapı önünde olup olmadığını da bilme şansı maalesef mümkün değildir. Gerekli konular hakkında site yönetimi ile görüşmenizi rica ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön