İnnovia-Yeşil İnşaat Hakedişimi Ödemiyor!

Kaan E. |

Yeşil İnşaat, İnnovia Projesi 3. etap müşterisiyim. Daire teslimatı sözleşmedeki ek sürenin bitiminden 9 ay sonra yapıldı. Ancak sözleşmemde yazılı olan daireyi bir başkasına verdiklerinden bana farklı bir daire verilmek istendi. 3-4 ay süren görüşmelerden sonra yanlış verilen daireyi kabul etmek zorunda kaldım. Böylece 13 ay geç teslim sebebi ile Yeşil İnşaat'ın tarafıma 13 aylık kira borcu oluştu. Bunun belirli bir miktarı tapu ve harçlar için düşüldü, ve sonucunda Yeşil İnşaat'ta 2 bin lira alacağım çıktı.

Bu hakedişimi ise tam 9 aydan bu yana tahsil edemiyorum. Her aradığımda "haftaya" ödenecek deniyor. Artık verdikleri bilginin hiçbir inandırıcılığı kalmadı.

Etiketler :

Senet ve Ödemeler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan E.
  13 Ekim
  09:14

  Firma kesinlikle çözümcül yaklaşmıyor. Buradan verdiği cevap tamamen baştan savma.

 • Kaan E.
  02 Ekim
  16:52

  9 aydan beri ortaya konulan yaklaşımın birebir yansıması olmuş bu cevap. "Arayın tarih verelim", "Arayın tarih verelim", "Arayın tarih verelim"... 9 aydan bu yana bu numaradan söylenen tek şey bir sonraki hafta paranın yatırılacağı. Adım ve soyadım belli. Buraya yazacağınız cevabın standart iletiden çok, sorununuzu araştırdık ve şu şekilde çözdük gibi bir mesaj olması gerekiyordu. Ama heyhat, yine bugün git yarın gel tarzı bir yaklaşım gerçekleşmiş. Şaşırtmadın beni Yeşil İnşaat.

 • 02 Ekim
  12:26

  Projelerimiz kapsamında her türlü konu için sizlere destek ve yardımcı olmayı dileriz.

  Bizlere destek@yesilgyo.com uzantılı e-posta adresinden ya da (0212) 414 08 80 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YEŞİL GYO