07 Mayıs 2013

Innovia İnşaat Kötü Amaçlı Kullanımı Haber Vermiyor!

İnnovia II'de 1+1 daire aldım ve kendi bünyesinde kurduğu emlak ofisi aracılığıyla evi kiraya verdim. Kiracı ile yaşadığım aidat, kira sorunları nedeniyle İnnovia site yönetimi ile irtibata geçince dairemin kötü amaçlı kullanıldığını ve 3 ay boyunca mühürlendiğini ama site yönetiminin bana bunu bildirmediğini öğrendim.

Kiracı evimi saatlik&günlük kötü amaçlı kiraya veriyor, doğal olarak bu durum şikayet edilip evim mühürleniyor, her türlü kampanya&aidat borcu, ıvır zıvır her şeyi haber veren yönetim bana bu önemli bilgiyi aktarma gereği duymuyor. Büyük hacimli sitelerde kontrol zordur.Ama sen nasıl dairemde olanları bildiğin halde beni haberdar etmezsin?

Ebru 3.885 Okunma

Cevaplar

  • Online Gayrimenkul-Optimum Yönetim Temsilcisi11 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili olarak size en kısa sürede bilgi verilecektir. İlgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected] eposta adresimize gönderebilirsiniz. Saygılarımızla. Innovia Destek Merkezi

  • Ebru07 Mayıs 2013

    "Kötü amaçlı kullanım" tanımının durumu yeterince iyi açıklayamadığını düşünüyorum. Kanunlarda geçen bir kelimeyi sansürlemenizi açıkçası anlamadım!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön