Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İninal'e Attığım Para Gelmedi

profile
16 Nisan
240

İninal kartıma Akbank ® hesabımdan 50 TL para yolladım ancak henüz hesabıma geçmedi. Aradan neredeyse 20 saat geçti ve dekontun PDF'i de var gönderdiğime dair. İlk kez para transferi yapıyorum, böyle bir sorunla karşılaşacağımı beklemiyordum. Kartım da yeni. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

İninal Kart Logo
16 Nisan 22:21
İninal Kart Logo
17 Nisan 10:47

Benzer Şikayetler

İninal'e Para Yolladık Gitmedi

profile
2 hafta önce
170

İninal kartıma İş Bankası'ndan 100 TL para yolladık barkodda yazdık ama para gitmedi gece olduğundan dolayı mı yoksa hesap numarası mı yazmalıydım? Sitesinde barkod yazıyordu IBAN'ı ve barkodu doğru yazdığımıza eminiz, para gitmeyecekse geri döndürmek için ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin.

İninal Kart Yanlış IBAN 'a Para Transferi

profile
02 Ağustos
525

Karşı tarafa para yollayacaktım. Karşı tarafın kartı İninal IBAN doğru fakat açıklamayı yanlış yazdım param gitti paramın iade edilmesini istiyor. Bu konuda yardımcı olabilecek müşteri hizmetlerinin yardım etmesini istiyorum.

1 Destek

İninal Kart Paramı Aldılar Yardım Edin

profile
15 Haziran
282

Merhaba, ben bir alışveriş yaptım. Benden 120 TL istediler, IBAN atılar. IBAN'a para yolladım. Yolladık tan sonra benle tüm irtibatlarını kestiler. Paramı geri istiyorum ama alamıyorum. Hatta dekont istediler. Ne olur yardım edin. Yoksa dava etmek sorunda kalacağım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İninal Kart Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 dk 53 sn
Benzer Şikayet Yaz