Toplam çözüm sayısı
..
İninal Kart ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İninal Kartımda Yüklediğim Para Görünmüyor

274görüntüleme
Mina
Mina 18 Ocak 03:34

13 ocakta İninal kartıma Ziraat ® kartımdan 110₺ yükledim. Ziraat Bankası ® kart hareketlerimde 110₺ İninal karta yüklenmiş görünüyor fakat para İninal kartımda görünmüyor. Lütfen yardımcı olun aksi takdirde bütün haklarımı kullanıp yasal yollara başvuracağım.

İninal Kart Logo
İninal Kart18 Ocak 03:54

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmaları yaparak, Şikayet Yönetimi Ekibi olarak, en kısa süre içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Saygılarımızla

Mina
Mina18 Ocak 11:03

En kısa sürede hallolmasını bekliyorum

İninal Kart Logo
İninal Kart18 Ocak 14:30

Değerli Müşterimiz ; Sizleri bir kaç kez aradık ancak ulaşamadık. Sizlere ulaşabileceğimiz bir iletişim bilgisini bizlerle paylaşabilirseniz geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla . İyi günler dileriz.

İninal Kart Logo
İninal Kart18 Ocak 15:12

Müşterimizin mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi 0850 311 77 01 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler