Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İninal Kart Yanlış Şifre Girdim Kartım Kitlendi

profile
07 Nisan
178

Kartım 3 Kere Hatalı Şifre Yazıldığı İçin Kitlenmiştir Ve Kartımın İçindeki Paramı kullanamıyorum. Kartımın İçindeki Parayı Kullana Bilmek İçin Kartımın Açılmasını Talep ediyorum. Kartımdan herhangi Bir Şekilde alışveriş Yapamıyorum Ve Para Da Çekemiyorum Yardımcı Olunmasını İstiyorum Teşekkür Ederim.

İninal Kart Logo
08 Nisan 09:02
İninal Kart Logo
08 Nisan 10:45
İninal Kart Logo
09 Nisan 17:43

Benzer Şikayetler

İninal Kart Banka Reddi İle Siparişim Onaylanmadı

profile
3 hafta önce
145

İninal kartımla Trendyol sitesinden alışveriş yapmak istedim. 6-7 kez denememe rağmen banka reddi ile ilgili bir sorun olduğu ortaya çıktı uyarısı gelip siparişim onaylanmadı kart içinde siparişin fiyatından çok daha fazla para olmasına rağmen sipariş veremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

İninal Kart İade Ücretinin Karta Yansıması

profile
05 Ağustos
137

İninal Kart iade ücretim ne zaman kartıma yansıyacak acaba iade başlatıldı diye mesaj geldi 4 gün önce ne kadar sürecek daha acil bir alışveriş yapmam gerekiyor. Beklemekten sıkıldım 2 iadem vardı ne zaman gelecek yardımcı olur musunuz. Lütfen 😀😀😀😃😀

İninal Kartımla Trendyol'dan Alışveriş Sorunu

profile
30 Haziran
269

İninal kartımla Trendyol'dan alışveriş yapmak istedim. 6-7 kez denememe rağmen banka ile ilgili bir sorun olduğu ortaya çıktı uyarısı gelip siparişim onaylanmadı, reddedildi. Kart içinde siparişin fiyatından çok daha fazla para olmasına rağmen sipariş veremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

İninal Kart Siparişim Banka Tarafından Onaylanmıyor

profile
30 Haziran
38

İnternet üzerinden sipariş yapacağım zaman işlem bankanız tarafından reddedildi diyor. Bunu çok denedim ama olmadı lütfen yardımcı olabilir misiniz efendim? İnternet üzerinden alışveriş yapamıyorum. Yardımcı olursanız teşekkür ederim şimdiden.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İninal Kart Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 dk 52 sn
Benzer Şikayet Yaz