09 Eylül
#12571519

İninal Kart Visa'ya Geçtiği İçin Paramı Kullanamıyorum

Ben 3-4 ay önce İninal Kart aldım. Mastercard ile çalışıyordu şimdi Visa'ya geçmişler. Kartın için de 100 TL var ve Visa'ya geçtikleri için kullanamıyorum.


Her ay hiç kullanmadığım karttan 2 lira kesiyorlar aradım dedim paramı nasıl alacağım size dönüş yapılacaktır denildi. Ne dönen var ne bir şey. Kardeşim siz Visa'ya geçtiyseniz benim suçum ne?


Banka tanımlamamışsınız diye beni suçluyor bir de banka tanımla diye bir kural mı var?

Hasan Hasan 958 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hasan4 g

    Bunlar tam S? Htekar. Para yatırırken iyiler ama paranı kullanamazsın çekemezsin ilgi alaka sıfır. Beni bir temsizlcisi aradı çözüm bulamadı info İninal a mesaj atmamı söyledi sonra dönüş yapılacak dendi. Mail atıyorum iletilmiyor kanser ettiler beni. Siz sistem değiştiriyorsanız bundan ben neden zarar görüyorum her şeyi geçtim ben neden uğraşıyorum müşteriyim ben siz uğraşıp paramı verin? Ama yok zaten para çöktüler sorun kalmadı sallarlar artık.

  • İninal Kart Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Kullanıcımız, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle ininal destek ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler