Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İninal Kart Kartımı Kullanamıyorum Sürekli Hata Veriyor

profile
14 Nisan
248

İnternet üzerinden alışveriş yapamıyorum sürekli kartınızın kullanım süresi dolmuştur veya güvenlik kodunuzu tekrar deneyin gibi hata veriyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz? Kartımda para da var ne zamandır uğraşıyorum acil lazım lütfen yardımcı olur musunuz.

İninal Kart Logo
14 Nisan 14:00
İninal Kart Logo
14 Nisan 14:04

Benzer Şikayetler

İninal Kart Paramın İadesini İstiyorum

profile
3 gün önce
101

Tuğkan medya adına Instagram hesabımı kurtaracaklarını söylediler. Ücretini gönderdim 400 TL. İninal ödeme olarak yardımcı olacaklarını söylediler. Sonra cevap vermediler. Engellediler ulaşamıyorum. Paramın iadesini istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

5
Çözüldü

İninal Kart Açıldı İddiası

profile
4 gün önce
79

Adıma İninal Kart açıldığını düşünüyorum. Kendim açmadım sadece bir iş başvurusu yapmak istedim. Bana gelen kodu gönderin dediler. Ben de gönderdim ve...

5
Çözüldü

İninal Karta Para Yatmıyor

profile
1 hafta önce
64

Trendyol'dan sipariş ettiğim ürünü iptal ettim, 2 gün oldu hala para gelmedi. Bu arada sorun İninal'da mı Trendyol'da mı bilmiyorum. Yardımcı olursanı...

İninal Karta Para Yatmıyor

İninal Kart Para İadesi Yatırılmadı

profile
1 hafta önce
158

Trendyol'dan sipariş verdiğim ürünü iptal ettim Trendyol ® ® para iadesi yaptı ancak İninal Kart ücreti geri iade yapmadı. Kaç gün beklememe rağmen henüz hesap hareketimde farklılık göremiyorum. Bu konuda nereye başvurmam gerektiğini de bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
İninal Kart Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 dk 52 sn
Benzer Şikayet Yaz