You can visit Xolvieto view global content, read reviews, and file complaints.
İninal Kart ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Scebde'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

İninal Kart Haksız Bloke Edildi

420görüntüleme
Scebde
Scebde 22 Haziran 12:10
Çözüldü Çözüldü
Scebde'nin Teşekkür Mesajı
“Sorunum çözüldü inşallah bir daha olmaz teşekkürler”

İninal Plus kartını birkaç yıldır kullanıyorum. İki gün önce hesabıma para geldiği in bloke konulmuş. Arıyorum müşteri hizmetleri ne zaman açılır bilmem diyor savcılıktan kağıt alın diyor böyle bir şey olamaz. Bütün param ® kartta kaldı ben hasta olduğum için uğraşamıyorum kızım ilgileniyor elimiz ayağımız bağlandı paramız içinde kaldı. Bir an önce çözülmesini talep ediyorum.

İninal Kart Logo
İninal Kart 22 Haziran 13:07

Değerli Kullanıcımız, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmaları yaparak, Şikayet Yönetimi Ekibi olarak, en kısa süre içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Saygılarımızla. ininal Destek Ekibi.

İninal Kart Logo
İninal Kart 22 Haziran 14:21

Müşterimizin mesajına yönelik gerekli incelemeler tamamlanmış olup, sonuç hakkında müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi 0850 311 77 01 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla. ininal Destek Ekibi.

Scebde
Scebde 23 Haziran 16:10

Sorunum çözüldü inşallah bir daha olmaz teşekkürler

2 Yorum

Ozan
Ozan 25 Haziran 11:24
 

Van'da 4 bin geldi İninal plusum süreci anlatirmisiniz açıldımi

Ozan
Ozan 25 Haziran 11:27
 

Merhaba aynısı banada oldu 4 bin geldi sizden ne istediler ve kaç günde açıldı savcılığa gitmeye gerek kaldımı

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler

profile
 • 228görüntüleme
 • 06 Mayıs 20:47

İninal'den Tosla'ya EFT

İninal kartımdan para çekildi ama para ortada yok. Tosla uygulamasında İninal Kart ekleyip oradan 15 TL çektim her şey başarılı oldu ve bir gün sonra 50 TL çekmeyi denediğimde işlem başarısız oldu diye bir uyarı geldi. Bir daha denedim yine başarısız oldu İninal kartıma bakınca para kartta yoktu dek...

Devamını oku
İninal'den Tosla'ya EFT
profile
 • 301görüntüleme
 • 14 Mart 17:40
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

İninal Kart Talebe Geri Dönmeme Ve İade Gecikmesi

VakıfBank kartımdan İninal hesabıma para gönderirken barkod numarasını yazmadığımız için para kartıma ulaşmadı. 09.03.2022 tarihinde gönderim yapıldı. Böyle bir sorun olduğunu bildirdim iade yapılacağı söylendi ve 10.03.2022 de iade olduğu mesajı geldi ama VakıfBank kartıma öyle bir para ulaşmadı 4 ...

Devamını oku
profile
 • 402görüntüleme
 • 11 Mart 17:05

İninal Kart Hesabımdaki Param Gitti

İninal hesabıma girdim ve lion studio isimli bir şirket benim 46 TL'lik bir para çekiminde bulunmuş ama ben o şirketin oyunu bile oynamadım param gitti çok üzüldüm ne yapacağım bilmiyorum buraya şikayetimi anlatmaya geldim çok sinirliyim çok üzgünüm paramı geri istiyorum hem de hemen.

Devamını oku
profile
 • 463görüntüleme
 • 08 Mart 12:41

İninal Karta Havale İle Yatırılan Para Kartıma Gelmedi.

Dün gece İninal Kart hesabıma havale yatırılan para hala gelmedi. Gece saatidir diye bekledik ama bana gönderen kisinin hesabından para alınmış olmasına rağmen para benim hesabıma yatmadı. Kısa süre içinde bu soruna yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Devamını oku
profile
 • 204görüntüleme
 • 02 Ocak 13:17

İninal Kart Kesilen Para Gelmeyen Ürün

Microsoft Store'dan oyun aldım para kartımdan kesildi fakat kütüphaneme eklenmedi. Bana paranın Microsoft a ulaşmadığı söylendi. Oradaki destek ekibinden bu nasıl bir olay indirim bitmesine 1 gün var ve kendiliğinden iade talebi oluşmuş ve indirimler gece 12 de bitiyor hesabımda param 1 gündür yok

Devamını oku
profile
 • 259görüntüleme
 • 11 Kasım 2021 16:53

İninal Kart Param Kartta Gözükmüyor.

Merhaba. Bugün daha yeni İninal karta 58 TL yatırdım. Ama hesabımda para gözükmüyor. Lütfen en kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum. Yoksa şikayette bulunacağım. Şimdi param boşa mı gitti. O parayı alabilir miyim geri. Yoksa alışveriş yaptığımda kullanabilir miyim.

Devamını oku
 • profile
1 Destekçi