09 Eylül
#12571875

İninal Kart Haksız Aidat

Yaklaşık 1 yıldır İninal Kart kullanıyorum. Kullanmadığın ay kart ücreti alınmayacak diye kendi internet sitesinde yazmasına rağmen 3 aydır temmuz ağustos ve Eylül 2019 oldu her ay 2 TL'den fazla kart ücreti kesildiğini İninal cüzdan uygulamasından görmekteyim. Müşteri hizmetlerini güç bela tutturdum. Şikayetimi ilettim. Fakat temsilci "paran varsa kesilir" paran yoksa kesilmez şeklinde açıklama yapmasına rağmen internet sitesinde kullanmazsan kesilmez yazmakta.


Kartta para tutmak suç mu? Böyle bir şey olabilir mi? Hem önceden (kart yenilenmeden önce) alışveriş yapmadığımız aylar kesinti yapılmıyordu. Kartları bize yenilettiler. Eğer bu durumdan dolayı ise bize bu konuda bilgilendirmediler. Ayrıca internet sitesinde de kesilmeyeceği yazılmaktadır. Kesilen aidatlarımı geri istiyorum.

Ali Ali 645 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali09 Eylül

    1 yilldan fazladır İninal Kart kullanıyorum. Kullandığımız aylar 2 TL aidat kesmesi gerekirken kullanmadığımız aylarda da aidat kesmeye başladı. Bu konu ile ilgili hiçbir bildirimde bulunulmadı. İnternet sitesinde hala kesilmeyeceğine dair yazi mevcuttur. İninal Kart haksiz olarak aidat parası kesmekte. "kullanmadığımız aylar kart aidatı kesilmeyeceğini" vaadetmesine karşın 3 aydır (temmuz ağustos Eylül 2019) aidat kesmekte. Kesilen ücretlerimin iadesini istiyorum. Ali kaya.

  • İninal Kart Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Kullanıcımız, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle ininal destek ekibi

Ziyaretçi Yorumları