İninal Kart ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İninal Kart Bankanız Onay Vermedi Diyor

289
Utku
Utku 28 Mart 08:31

İninal kartını pos cihazında kullanamıyorum ne temassız ne de şifre mi girip Alışveriş yapamıyorum banka onay vermedi diyor ve içinde para olmasına rağmen kullandırtmıyor. Şimdiye kadar hiç Alışveriş yapamadım Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

İninal Kart Logo
İninal Kart28 Mart 08:31
İninal Kart Logo
İninal Kart28 Mart 11:11
Utku
Utku28 Mart 11:53

[email protected] Gmail adresimden ulaşabilirsiniz 1:Utku Ünlü 2:4030070205179 3:0530 954 47 42 4:Yok

Benzer Şikayetler

profile
248
14 Nisan

İninal Kart Kartımı Kullanamıyorum Sürekli Hata Veriyor

İnternet üzerinden alışveriş yapamıyorum sürekli kartınızın kullanım süresi dolmuştur veya güvenlik kodunuzu tekrar deneyin gibi hata veriyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz? Kartımda para da var ne zamandır uğraşıyorum acil lazım lütfen yardımcı olur musunuz.

profile
178
07 Nisan

İninal Kart Yanlış Şifre Girdim Kartım Kitlendi

Kartım 3 Kere Hatalı Şifre Yazıldığı İçin Kitlenmiştir Ve Kartımın İçindeki Paramı kullanamıyorum. Kartımın İçindeki Parayı Kullana Bilmek İçin Kartımın Açılmasını Talep ediyorum. Kartımdan herhangi Bir Şekilde alışveriş Yapamıyorum Ve Para Da Çekemiyorum Yardımcı Olunmasını İstiyorum Teşekkür Ederi...

profile
124
27 Mart

İninal Kart Kartıma Giremiyorum Şifreyi Üç Kez Yanlış Girdim

Kartım 3 Kere Hatalı Şifre Yazıldığı İçin Kitlenmiştir Ve Kartımın İçindeki 150 TL Paramı kullanamıyorum. Kartımın İçindeki Parayı Kullana Bilmek İçin Kartımın Açılmasını Talep ediyorum. Kartımdan herhangi Bir Şekilde alışveriş Yapamıyorum Ve Para Da Çekemiyorum Yardımcı Olunmasını İstiyorum Teşekkü...

profile
109
19 Mart

İninal Kartımdan Ödeme Yapamıyorum Onaylanmıyor

Yaklaşık 1 saat önce kartıma para yatırdım ve ilk defa yatırdım. Alışveriş yapmaya çalıştım, fakat kartım onaylanmadı. Biraz bekleyeyim dedim aradan 1 buçuk saat geçti hala ödeme yapamıyorum. Kartımı onaylamıyor, ödeme yöntemini değiştirin diyor. Lütfen yardımcı olun.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .