İninal Kart Banka Hesap Özeti

Tunahan Tunahan10 Ağustos 01:53

Merhaba, bir sorunum için sizden sürekli banka hesap özeti istiyorum fakat bana hep hesap hareketlerinin ekran görüntüsünü alabilirsiniz gibi stabil bir cevap veriyorsunuz. Bir siteden havale ile para alacaktım fakat para gelmedi o siteye şikayet açabilmek için banka hesap özetine ihtiyacım var lütfen yardımcı olun.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

İninal Kart Logo İninal Kart 10 Ağustos 17:00

Değerli Kullanıcımız, sizi kayıtlı iletişim bilgilerinizden aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar'a kayıtlı mail adresiniz üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi 0850 311 77 01 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz Saygılarımızla . İyi günler dileriz.

İninal Kart Logo İninal Kart 10 Ağustos 17:00

Değerli Müşterimiz ; Sizleri bir kaç kez aradık ancak ulaşamadık. Sizlere ulaşabileceğimiz bir iletişim bilgisini bizlerle paylaşabilirseniz geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla . İyi günler dileriz.

İninal Kart Logo İninal Kart 10 Ağustos 05:47

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmaları yaparak, Şikayet Yönetimi Ekibi olarak, en kısa süre içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler